Jaký byl Den dětí s pozemním hokejem 2018

Jaký byl Den dětí s pozemním hokejem 2018

V pátek 8. 6. 2018 si hokejový tučňák oblékl kravatu, která je součástí loga klubu President. V tomto společenském obleku nám pomohl uspořádat dětský den na hřišti při ZŠ Smolkova v pražském Kamýku.

Dětský den, který klub pořádal ve spolupráci s ČSPH, byl také součástí akce Červen – měsíc pozemního hokeje. Program celého dne byl rozdělen na dopolední část určenou žákům 1. stupně ZŠ Smolkova a odpolední část pro děti z blízkého i vzdálenějšího okolí. Celkem se na hřišti při soutěžích vystřídalo úžasných 105 dětí. Taková účast nás velmi potěšila a máme velkou radost ze všech dětí se zájmem o soutěže, sport a hlavně samotný pozemní hokej!

S pořádáním akce nám velmi pomohli dobrovolníci Matěj Löwinger, Matěj Smysl, Tonda Smysl, Vojta Troníček, Ruda Ševčík ml., Lukáš Novotný, Tomáš Rychetník, Lukáš Horáček a Vojta Janů, kteří jsou současně také nepostradatelní hráči klubu President napříč věkovými kategoriemi. Za čas věnovaný budoucím talentům jim patří velký dík.

Potěšila nás i odpolední návštěva trenéra můžu klubu President Vaška Řeháka a trenéra reprezentace můžu ČR Petra Troníčka. Dále děkujeme vedení ZŠ Smolkova za možnost akci uspořádat. Velmi děkujeme za osobní pomoc svazového trenéra Petra Bodnára s organizací v průběhu akce a zajištění tolik atraktivního nafukovacího hřiště, ze kterého byly nadšené naprosto všechny děti.

Jak se děti na hřišti ZŠ Smolkova díky tučňákovi bavili, si prohlédněte v naší galerii.

za klub President

Ruda Ševčík

 
Failed to get data. Error:
Start tag expected, '<' not found

Data returned by Google:
The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.
Scroll to top