Letenská pláň propadla sportu. Klub President byl u toho.

Letenská pláň propadla sportu. Klub President byl u toho.

Letošní festivalová sezóna je v plném proudu a klub President u toho nesměl chybět.

V sobotu 16. 6.2018 se na Letenské pláni otevřely brány Pražského festivalu sportu a volného času pro širokou veřejnost. Akce trvala 5 dní a byla věnována hlavně dětem, které zde mohly vyzkoušet velkou škálu sportovních a volnočasových aktivit. Každý den se Vám mohl věnovat jiný pražský oddíl pozemního hokeje. Klub President propagoval tento sport na Letenské pláni v pondělí 18.6. Opět jsme si oblékli tradiční kravaty v podobě symbolu našeho klubu a vydali se představit pozemní hokej všem, kteří se nenechali odradit horkým letním počasím.

Akce, kterou pořádal projekt Praha sportovní pod záštitou Magistrátu hl. m. Prahy, se v pondělí zúčastnilo spolu s námi dalších 20 českých a 9 ryze pražských sportovních svazů, 6 samostatných klubů a 13 Domů dětí a mládeže. Náš milovaný pozemák si přímo k nám přišlo vyzkoušet téměř 150 dětí z Prahy 4, 6 a 7.

Děkujeme ČSPH za nafukovací hřiště, které bezkonkurenčně poutalo pozornost a zájem malých i velkých návštěvníků festivalu. V průběhu celého dne se k nám někteří z nich pravidelně vraceli, aby se znovu a znovu s nadšením navzájem utkali v přátelských zápasech v netradičním funky hokeji. Všem dobrovolníkům z řad hráčů i příznivců klubu President patří ohromný dík za jejich volný čas – jmenovitě Rudovi, Terezce, Aničce, Rudovi ml. a Vaškovi Ševčíkovým, Michalu Kouřimskému, Honzovi Rychetníkovi, Matějovi Kavanovi, Vaškovi Řehákovi i Ivaně a Jirkovi Trávníkovým.

Přestože pondělní nižší návštěvnost festivalu mohla leckoho překvapit nebo zklamat, vážíme si každé akce, která v dnešní době pomůže děti motivovat ke sportu a pohybu všeobecně. Úsměvy na tvářích těchto malých velkých nadějí, které se s vervou pustí do všemožných sportovních soutěží a zábavy, jsou totiž neuvěřitelně nakažlivé.

Prohlédněte si fotky a uvidíte sami 😀

 
Failed to get data. Error:
Start tag expected, '<' not found

Data returned by Google:
The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.
Scroll to top