15. Celorepublikový turnaj školních kroužků

Fotoreport z turnaje školních kroužků. Bylo to intenzivní, bylo to živý, bylo to úspěšný.

V sobotu 9.3.2019 proběhl pod záštitou Hokejprodeti.info už 15. celorepublikový turnaj školních kroužků. Za klub President nastoupili zástupci škol ZŠ Smolkova z Prahy 12 a ZŠ Veronské náměstí z Prahy 15.

Celkem 9 odhodlaných reprezentantů se vystřídalo v 5 zápasech s dalšími týmy ve své skupině. Celkem dorazilo na turnaj 18 školních týmů z celé republiky. Nechyběli hosté z Plzně, Jičína, Kadaně a dalších měst.

V našem týmu jsme měli několik turnajových premiér, ke kterým gratulujeme! Na všech (i zkušenějších) hráčích byla znát naprostá odhodlanost a dravost v každém jednom zápase.

Děkujeme všem, kteří tento den věnovali pozemnímu hokeji a dětem!

A zároveň tleskáme našim sportovcům, kteří nás úspěšně reprezentovali:
Aleš, Dan, David, Eliška, Kuba, Tamarka, Tobiáš, Vojta M. a Vojta Š.

Celou fotoreportáž najdete v Google Fotkách a pokud máte vlastní mediální úlovky z tohoto klání, neváhejte je do naší galerie přidat.