V sobotu 3.5 odjel náš tým President na venkovní utkání do edenu kde se utkal s domácím týmem Pragy.
Před zápasem jsme počítali ztráty – Vojta a Kuba Ševčíkovi – rodinný výlet, Tobiáš Moučka – nemoc. Takže na střídání jsme měli pouze dva hráče, což se během utkání smrsklo na jednoho.
Utkání začalo poměrně vyrovnaně. V prvním poločase se Praga ujala vedení 1:0 z trestného rohu. Praga nevyužila penalty, kdy střelec Pragy branku hodně vysoko přestřelil. Naše hry byla místy pasivní, chyběla chuť a zápal. Přes některé krkolomné situace jsme si vytvořili trestné rohy – bez gólového efektu. Do poločasové přestávky jsme šli s jednogĺovým mankem.

Druhý poločas už patřil především Pragovce. přidala tři branky a dokázala svůj náskok navýšit.My jsme ztratili Tondu Smysla, který si přivodil menši svalové zranění, které si vyžádá 3 týdny klidu.
President dokázal pouze korigovat skóre na konečných 1:4

Celkově byla předvedená hra spíše zklamáním, tým má rozhodně na aktivnějsí pojetí hokeje a na to vstřelit více branek než pouze jednu.
Střelci: Ambrož Jan
fotky ze zápasu:
https://eu.zonerama.com/michallupac/Album/15257095
Další víkend čeká naše dorostence dvojutkání.
8.5. proti Hostivaři a 10.5. proti Liticím (oboje na hřišti pražské Slavie v edenu.