Dorostenci – poslední tři zápasy před semifinále

Naše dorostence v květnu čekali poslední tři zápasy základní části.

1.5. Litice – President 4:1

Střelec branky:

Tonda Smysl

Do zápasu jsme vstoupili dobře a ujali se brzy vedení po střele Tondy Smysla. Po našich chybách (nedůrazná obrana) soupeř výsledek otočil na 3:1 do poločasu. Nám se po vstřeleném gólu hra nedařila, byla vidět absence Lukáše Novotného a Jonáše Lupače (oba zranění). Druhý poločas soupeř náskok navýšil na 4:1. Poslední čtvrtinu jsme si vytvořili šance i trestné rohy – bez gólového efektu, bohužel nefungovalo kropení a suché hřiště se na finálním řešení situací podepsalo. Konečný výsledek 4:1 vypadá jednoznačně, díky neproměňování našich šancí.

8.5. President – Hostivař 3:1

Střelci branek:

Vojta Troníček 1x

Jonáš Lupač 1x

Vašek Ševčík 1x

Do sestavy se vrátili oba zranění hráči a bylo to znát. Až na krátký výpadek ve třetí čtvrtině, kdy soupeř vstřelil gól jsme měli zápas pod kontrolou. Proměňování šancí je dovednost, na které musíme stále pracovat. První gól v této kategorii vstřelil Vašek Ševčík pohotovou dorážkou u tyče.

15.5. Bohemians – President 0:7

Vojta Janů 2x

Vojta Šedivý 2x

Ruda Ševčík 2x

Hra 9v9v z důvodu nízkého počtu hráčů na straně Bohemians, my jsme nechali starší žáky odpočinout. Tradičně dobrý vstup do zápasu – gól Jonáše. Náskok jsme postupně navyšovali během prvního poločasu – 4:0. Hra trpěla častým vyloučením, chybělo tempo a rychlost. V jednu dobu jsme hráli 9 na 7. Soupeř měl vyloučeného brankáře za skluz mimo kruh. Druhý poločas se hra zlepšila, opět ale hru kouskovali vyloučení – tentokráte na obou stranách. Vstřelili jsme další tři góly a zakončili základní část vítězstvím.

Fotky ze zápasu s Bohemians:

Nyní nás čeká herní příprava v Norimberku a poté semifinále 29.5. první zápas, 12.6. druhý zápas – soupeře ještě neznáme, jelikož chybí dohrát poslední dva zápasy základní skupiny, o to s kým budeme hrát se hraje v zápase Litice – Bohemians.

Ligová soutěž vyvrcholí 18.6. boji o medaile.