Vítězná jarní premiéra našich dorostenců

Tonda Smysl 1x

Sestava:

Bartoš Michael, Daňhel Oldřich, Janů Vojtěch, Leun Viktor, Lupač Jonáš, Novotný Lukáš, Procházka Tobiáš, Šedivý Vojtěch, Semrád Miroslav, Ševčík Rudolf, Smysl Antonín, Smysl Matěj, Troníček Vojtěch, Vavřina Matouš

První zápas jarní sezóny. Postrádáme Marka Rambouska.

Plán do zápasu byl aktivní pressing, zisk balónku a rychlý přechod do útoku. První čtvrtinu jsme ovládli 2:0 dvěma góly Jonáše Lupače. Jonáš zkompletoval hattrick po ukázkové teči před brankou zkraje druhé čtvrtiny 3:0 pro naše borce. Druhou čtvrtinu jsme změnili taktiku a zvolili defensivní postavení před půlkou. Chvíli nám trvalo, než jsme se s novým rozestavěním srovnali, ale od dvacáté minuty jsme již působili kompaktním dojmem. První půlku jsme zakončili gólem z rohu – Tonda Smysl 4:0 pro President.

Střelec hattricku – Jonáš Lupač

Tonda Smysl – střelec čtvrtého gólu

Druhou půlku zápasu jsme byli opět aktivní při hře bez balonku. Soupeř hrozil z rychlých protiútoků, zejména souboje mezi Matějem Ostašem a Vojtou Troníčkem měli svoji kvalitu. Balonky, které propadly obranou vyřešil Matěj Smysl. Střely ze hry a ani rohy nevedly ke gólovému úspěchu na straně soupeře.

Poslední čtvrtina, byl festival neproměněných šancí, kdy jsme pohrdli několikrát situací 1 na brankáře, dorážkami do poloprázdné branky  a trestnými rohy (brankář soupeře předvedl dobré zákroky)  – máme na čem pracovat do dalšího zápasu.

Fotky ze zápasu (Děkujeme panu Lupačovi za jejich pořízení)

Další zápas 17.4. čeká naše borce Slavia od 17:00 na Slavii.