Čeká nás čtvrfinále
V neděli naši dorostenci zakončili finálovou skupinu proti Liticím. Stále jsme postrádali zraněného Tondu Smysla, ale oproti minulému víkendu jsme měli starší žáky na střídání.
Do zápasu lépe vstoupili Litice. Z teče se ujali vedení. My jsme hru vyrovnali, vytvořili jsme si tresnté rohy a několik nebezpečných situací okolo kruhu soupeře. Byli to ale opět Litice, které zvýšili svůj náskok, 0:2 opět z teče. Do poločas se skóre již nezměnilo, do přestávky jsme šli s dvougólovým mankem.
Druhý poločas vypadal velice podobně jako první. Litice zvyšovali svůj náskok až na 0:5. My jsme korigovali brankou Marka Rambouska 1:5.
konečný výsledek 1:5 je oproti minulému zápasu velice odlišný (minulý zápas jsme vyhráli na půdě soupeře 4:3)
konečná tabulka finálové skupny:

Ve čvrtfinále na nás čeká stejný soupeř a to 17.5. 11:00 v Liticích
přijeďte podpořit naše borce do Litic.