Mladší žáci 10.6.2018, hřiště Hradec Králové

Reporty ze zápasů

Jiří Bergmann, Vojta Troníček, Vašek Ševčík, Vojta Janů, Tonda Smysl, Jiří Fiala a Michael Bartoš

Výsledek:
President – Mnichovice B 4:3
Rohy 4:3 (využití 0:0)

Střelci:
Tonda Smysl 2, Jiří Fiala 1, Michael Bartoš 1

Výsledek:
Hradec – President 0:5
Rohy 4:2 (využití 0:0)

Střelci:
Vojta Janů 1, Tonda Smysl 4

Slunná neděle, naši borci míří na horkou půdu do Hradce – a to doslova. Na hřišti panovali tropické podmínky. V prvním zápase nás čekali Mnichovice B.
Ujali jsme se vedení, ale celkově první půlka byla slabá. Mnichovice stihli v první půli ještě vyrovnat. Nebyli jsme ve své kůži. Do druhé půlky nastoupil jiný tým. Byli jsme aktivnější, rohy a góly přibývali na naší straně. Michael Bartoš míjí prázdnou branku. 3 minuty do konce – útlum na naší straně. Mnichovice snižují na rozdíl 1 gólu. Naší obraně v čele s brankářem se doslova nedařilo. Minutu do konce míjejí Mnichovice levou tyčku naší branky. Drama až do konce.

Druhý zápas – Hradec. Soupeř, kterého jsme letos ještě neporazili. 3 zápasy a 3 remízy. Do zápasu jsme vlétli a ujali se brzy vedení. Celý zápas jsme měli pod kontrolou a s přehledem vyhráli. Hradecký brankář ještě několik šancí zmařil.

Poslední víkend 17.6. na Hostivaři nás čekají Litice A a Praga.