Mladší žáci 13.5.2018, hřiště Litice

Report ze zápasů.

Jiří Bergmann, Vojta Troníček, Jiří Fiala, Tonda Smysl, Vašek Ševčík, Vojta Janů, Marek Rambousek

Výsledek:
Mnichovice B – President 1:4 Rohy 0:5 (využití 0:2)

Branky:
Vojta Troníček 1, Tonda Smysl 1, Vojta Janů 1, Marek Rambousek 1

President – Hradec 2:2
Rohy 4:1 (využití 0:0)

Branky:
Tonda Smysl 2

Liga mladších žáků nezná odpočinku. Další hokejová neděle v řadě, tentokrát v Liticích. Musím poděkovat organizátorům kteří nepodcenili přípravu a nasadili ligové hráče v rolích rozhodčích, stejně jako minule na Pragovce to mělo kladný vliv na průběhy utkání.

První zápas nás čekali Mnichovice B, které v úvodu nadstavbové skupiny překvapili remízou s Liticemi A. President ale neponechal nic náhodě a do soupeře se doslova zakousl. Sice jsme prohrávali, kdy soupeři vyšel jeden protiútok, ale od inkasovaného gólu bylo na hřišti pouze jedno družstvo. Otočili jsme výsledek v náš prospěch a přidali další 2 branky navrch.

Druhý zápas s naším neoblíbeným soupeřem, Hradcem. Hradec po většinu zápasu přehráváme, soupeř skóruje z ojedinělé akce a my horko těžko vyrovnáváme. Scénář se opět opakoval. Tentokrát jsme dotahovali dvou brankové manko. Nedařilo se nám skórovat. Rohy ani samostatné úniky ke gólu nevedly. Že se vyplácí hrát až do konce jsme názorně předvedli. V poslední minutě snížení na 1:2 a 5 vteřin před koncem vyrovnání na 2:2. 4 body do tabulky soutěže nám dávají průběžné 3. místo.

Ligový kolotoč nás další víkend posílá do Mnichovic, kde nás čekají Litice A a Praga.