První semifinále dorostenců

První semifinále dorostenců

V semifinálovém poločase 0:2

Litice – President 3:1

Střelci Branek:

Matouš Vavřina – 1x

 

Sestava:

Matěj Smysl, Jirka Bergman, Vojta Troníček, Lukáš Novotný, Mirek Semrád, Olda Daňhel, Jonáš Lupač, Vojta Janů, Matouš Vavřina, Rudolf Ševčík, Tobiáš Procházka, Tonda Smysl, Michael Bartoš, Vašek Ševčík.

    

Letošní semifinále se hraje na dva zápasy, kdy se góly sčítají (roli hrají výhry, skóre a při případné rovnosti obou předchozích položek jsou na řadě nájezdy). Naší soupeřem jsou Litice. První zápas se hraje na hřišti hůře umístěného celku po základní části. My jsme skončili na skóre druzí za Slavií, Litice třetí.

První čtvrtina byla “oťukávací“, bylo vidět, že ani jeden ze soupeřů nechce udělat chybu. Měli jsme míč více na hokejkách, ale k ohrožení branky soupeře naše hra nevedla, byly to spíše přihrávkové pasáže bez přihrávky do náběhu a tím si vytvoření nebezpečné situace. Pressing k zisku balonků také nevedl.  V druhé čtvrtině jsme nezvládli 6 minut kdy soupeř vsítil po chybách v rozehrávce na útočné čtvrtině 3 góly. Bohužel se chybu pokaždé nepodařilo zastavit a útoky končili v naší síti. Třetí gól padl těsně před koncem prvního poločasu.

Do druhé poloviny jsme upravili rozestavění a posunuli hráče na postech. Hra se zlepšila. Získávali jsme balónky v presu rozehrávky a tím byli více na balonku. Spolu s tlakem přicházeli střelecké příležitosti. Po úniku Lukáše Novotného jsme měli penaltu, kterou jsme ale neproměnili. Snížení přišlo z hole Matouše Vavřiny a jeho dělovka backhandem. Do konce zápasu jsme soupeře tlačili, ale balonek do sítě jsme již dostat nedokázali, i když to několikrát bylo doslova na vlásku. Poslední akce zápasu patřila, také nám, kdy těsně před hvizdem se uvolnil Vojta Janů, ale jeho střela se mezi tyče nevešla. Za celý zápas jsme si vytvořili jeden roh, soupeř 3, vše v prvním poločase.

Fotky ze zápasu:

https://eu.zonerama.com/michallupac/Album/8464431

Do odvety jdeme s mankem dvou gólů, náš výkon v druhém poločase, ale dodává potřebnou sebedůvěru k jeho smazání. Přeci jen hrajeme na domácím hřišti, na které jsme zvyklí. Věříme že i marodi se vrátí do sestavy a budeme mít plnou lavičku (Vojta Šedivý – angína a Viktor Leun – nachlazení, i přes ne 100% stav odehráli zápas Ruda a Vašek Ševčíkovi).

Scroll to top