Starší žáci 19.10.2019 Kbely : President 2:3

Matěj Smysl, Michael Bartoš, Marek Rambousek, Kateřina Topinková, Rudolf Ševčík, Mirek Semrád, Vojta Troníček, Antonín Smysl, Viktor Leun, Lukáš Novotný, Jiří Bergman, Jiří Fiala

Kbely – President 2:3 (Poločas 2:2)

Góly:

1x Vojta Troníček

2x Tonda Smysl

Poslední zápas podzimu jsme odehráli na pískové půdě ve Kbelích. Do zápasu jsme nevstoupili dobře, soupeř nás zaskočil, ujal se vedení 2:0. Naši borci se po dvou gólech oklepali a začali předvádět “svoji” hru. Začali jsme se dostávat do šancí, přibývali trestné rohy. Po skrumáži před kbelskou brankou dorazil balonek Vojta Troníček 2:1. Soupeře jsme zatlačili do jeho čtvrtiny. Tonda Smysl vyrovnal na 2:2 a za tohoto stavu se šlo do poločasové přestávky. Třetí čtvrtinu jsme pokračovali v nátlakové hře a z toho jsme si vytvářeli šance a rohy. Bohužel jsme nic z toho nezužitkovali. Rozdílový gól vstřelil Tonda Smysl po akci Mirka Semráda a jeho úniku po levé straně, přihrávka na base line na Matěje Smysla a ten našel Tondu před bránou (gól jak z EHL). Poté se na naše hole vkradla nervozita a z toho vznikali šance a rohy kbelských. Nakonec jsme zápas dovedli do vítězného konce. V brance nás podržel Jirka Bergman, v poli zahrál dobře Tonda Smysl, Jirka Fiala po delší pauze nezklamal a blýskl se dobrým průnikem z krajního obránce zakončeném střelou, výkony Michaela Bartoše rostou zápas od zápasu.

Teď nás čekají 2 týdny bez společného tréninku. Od 1. listopadu se přesouváme do haly.