Starší žáci 2.2.2020 – Hala Chodov – Poslední dvojkolo finálové skupiny

Starší žáci 2.2.2020 – Hala Chodov – Poslední dvojkolo finálové skupiny

Hodnocení trenéra.

2.2.2020 kategorie U15 – hala Chodov

 

Sestava:

Matěj Smysl, Jirka Bergman, Kačka Topinková, Mirek Semrád, Lukáš Novotný, Vojta Troníček, Vojta Janů, Ruda Ševčík, Antonín Smysl, Tomáš Rychetník,

 

President – Mnichovce 5:3

President – Hostivař 1:0

 

Detaily zápasu a střelce branek najdete zde:

http://www.pozemnihokej.cz/event/udalost-24/

http://www.pozemnihokej.cz/event/udalost-27/

 

Poslední ligový víkend, vyvrcholení halové soutěže v chodovské hale. Před posledními dvěma zápasy jsme drželi 3. příčku mistrovské tabulky.

 

První zápas nás čekal tým Mnichovic A s kterými jsme v základní části prohráli 2:1. Mnichovice začali aktivněji, vytvořili si několik šancí a roh, vše vyřešeno obranou a brankářem. Od 4. minuty byla ale na hřišti pouze jeden tým, soupeře jsme přehrávali. Udržovali jsme si stálý náskok. Závěrečná power play Mnichovic na skóre nic nezměnila. Nám se během ní podařilo vstřelit asi nejhezčí gól halové sezóny, kdy po kombinaci na jeden dotek přes levý mantinel jsme doklepli do prázdné branky – situace 5v6.

 

Před druhým zápasem bylo jasno – Výhra=2.místo, remíza/prohra=4. místo. Do zápasu jsme doslova vlétli a Hostivař k ničemu nepustili. Na hostivařskou branku se valil jeden útok za druhým. Rohy, střely, vše vychytal hostivařský brankář. Lukáš Novotný byl naším jediným úspěšným střelcem. Také v druhém poločase jsme soupeře doslova mleli, ale k dalším brankám to nevedlo. Minutu a půl před koncem jsme čelili penaltě, která mohla medailové sny notně zkomplikovat. Matěj ale nenechal nikoho na pochybách že patří mezi nejlepší brankáře této kategorie – chyceno. Závěrečná power play Hostivaře změnu skóre nepřinesla a po závěrečné siréně jsme mohli slavit stříbrné medaile.

 

Naši stříbrní – dáma a hoši:

Matěj Smysl, Jirka Bergman, Kačka Topinková, Mirek Semrád, Lukáš Novotný, Vojta Troníček, Vojta Janů, Ruda Ševčík, Antonín Smysl, Tomáš Rychetník, Marek Rambousek, Viktor Leun, Michael Bartoš, Jiří Fiala.

 

Děkujeme všem hráčům za medailovou reprezentaci klubu a tréninkovou morálku. (Hráče čeká zasloužené volno a po jarních prázdninách začínáme přípravu na jarní sezónu alias galaje -:) )

Scroll to top