U18 na Hostivaři

U18 na Hostivaři

Hostivařské prokletí zlomeno.

Naši dorostenci se v dalším zápase utkali s domácí Hostivaří, kde poslední 2 sezóny jsme vyhrát nedokázali.

 

Sestava:

Lukáš Tóth, Vojta Troníček, Mirek Semrád, Lukáš Novotný, Vojta Janů, Pepa Trnka, Tonda Smysl, Ruda Ševčík, Jonáš Lupač, Marek Rambousek, Šimon Štěpánek, Olda Daňhel, Jirka Chroust, Jarda Běžel, Michal Králík,

 

Hostivař – President 1:2

Střelci branek:

Pepa Trnka 1x

Šimon Štěpánek 1x

 

Aktivní pressing, rychlý přechod to protiútoku, zlepšená rozehrávka oproti zápasu se Slavií, střelba po překročení hranice kruhu, vstřelení první branky zápasu, byly úkoly, které jsme si během předzápasové porady dali.

Soupeře jsme aktivním pressingem přehrávali po celý zápas. Vstřelili jsme první gól zápasu – z rohu se přesně trefil Pepa Trnka. O vedení jsme přišli z ojedinělého protiútoku, kdy jsme nezachytili odražený balon v našem kruhu, hostivařský hráč ano a nemýlil se – 1:1. Efektivita směrem do soupeřovi branky nebyla z naší strany velká a proto poločas skončil 1:1. Nebyla nám nic platná celková dominance na hřišti. Soupeř bránil svědomitě. V druhém poločasu se jsme zlepšili hru na soupeřově polovině a vytvořili si situace v útočném kruhu. Jednu z nich proměnil Šimon Štěpánek backhandovou střelou 2:1 pro nás. Naší nedisciplinovaností jsme soupeře posadili na koně –  po žluté kartě si 10 minut na trestné lavici odseděl střelec druhé branky Šimon. Nám se nedařila rozehrávka z obrany, balonky nám odskakovaly a přihrávky nebyly vždy úplně přesné. Z toho se rekrutovaly situace do naší obrany kdy soupeř několikrát minul branku. Po návratu Šimona z trestné lavice jsme hru srovnali. Stále jsme se ale snažili místo držení balonku hrát přímočaré přihrávky na útočníky. Akce, které takto vznikaly, ale gólový efekt neměly. Ke konci zápasu se na hřišti trochu jiskřilo – hostivařský brankář viděl žlutou kartu a my zahrávali trestný roh proti pěti hráčům bez brankáře. Na tyči se zákrokem blýskl hráč v brance. To už zbývaly poslední vteřiny zápasu. Výhra 2:1 byla zasloužená.

Do dalšího zápasu musíme zlepšit efektivitu TR a přímočaré akce do kruhu z prostoru útočné čtvrtiny s patřičným zakončením.

 

Příští víkend se 16.10. utkáme doma na Slavii s Rakovníkem od 15:00

 

 

Scroll to top