U18 první zápas sezóny 2022-2023

U18 první zápas sezóny 2022-2023

První zápas na naše dorostence čekal soupeř pro všechny neznámý – Kbely. Hrající dorosteneckou soutěž po dlouhé době. Naši soupeři své první zápasy odehráli již v průběhu týdne, kdy trochu netradičně se hrálo ve středu – President, díky tomu že v soutěži je 7 týmů, měl volno. My jsme stihli ještě před začátkem soutěže přípravný […]

První zápas na naše dorostence čekal soupeř pro všechny neznámý – Kbely. Hrající dorosteneckou soutěž po dlouhé době.
Naši soupeři své první zápasy odehráli již v průběhu týdne, kdy trochu netradičně se hrálo ve středu – President, díky tomu že v soutěži je 7 týmů, měl volno.
My jsme stihli ještě před začátkem soutěže přípravný duel s Liticemi, kdy jsme si vyzkoušeli poněkud neoblíbenou variantu hry v devíti. Nicméně první zápas pro nás vyšel vítězně.

Do zápasu nemohli zasáhnout zranění Lukáš Novotný a Vojta Troníček – oba zranění kontníku po přípravném zápase s Bohemias, Jirka Bergman zranění ruky. V letošní sezóně za nás hostuje 5 hráčů Kadaně (pro tento zápas byli k dispozici 3 hráči, 2 položila nemoc). Již na jaře s námi trénovali Šimon Štěpánek a Pepa Trnka, v létě jsme dokončili jejich přestup a oni se již od nové sezóny mohli plně zapojit. S týmem se oťukali a blíže seznámili během soustředění.

Nedělní sestava:
Jirka Chroust, Olda Daňhel, Vojta Janů, Viktor Leun, Jonáš Lupač, Marek Rambousek, Mirek Semrád, Ruda Ševčík, Tonda Smysl, Matěj Smysl, Šimon Štěpánek, Lukáš Tóth, Pepa Trnka, Jarda Běžel

President – Kbely 18:0
Střelci branek:
Pepa Trnka 4x
Tonda Smysl 3x
Jonáš Lupač 3x
Vojta Janů 2x
Ruda Ševčík 2x
Matěj Smysl 2x
Viki Leun 1x
Marek Rambousek 1x

Celý zápas jsme si udržovali drtivou převahu. Díky tomu že máme 3 brankáře se vždy nějaký brankář objeví v poli. Tentokráte to byl Matěj Smysl, jeho střelecká pohotovost a důraz mu přinesla 2 góly. Svůj první soutěžní zápas za President ozdobili Pepa Trnka čtyřmi góly a dalšími gólovými přihrávkami svým spoluhráčům, Šimon Štěpánek dobrou defenzivní prací v osobních soubojích a několika průniky do soupeřova kruhu. Hattrick si připsali Jonáš Lupač (další tvrdé střely skončili buď na tyči nebo na brankáři) a Tonda Smysl. Penaltu nevídanou technikou proměnil Viki Leun.
Dokázali jsme udržet tempo hry a vysokou koncentraci po celých 60 minut, což v takovýchto zápasech nebývá snadná záležitost.

Aktuální tabulka:

 

Další zápas nás čekají v neděli 18.9. od 17:00  Mnichovice (v Mnichovicích)

Scroll to top