U18 šesté kolo

U18 šesté kolo

Do Hradce pro tři body

U18 – 1.10. hřiště Hradec

Sestava:
Honza Ambrož, Olda Daňhel, Kuba Králík, Michal Králík, Viktor Leun, Tonda Smysl, Pepa Trnka, Vojta Troníček, Matouš Vohlídka, Šimon Vohlídka, Jirka Bergman, Michael Bartoš, Tonda Lupač.

Náročný týden jsme zakončili v Hradci. Domácí hradecká Slavia na základě předchozích výsledků se mohla zdát jako snadnější soupeř. Pro nás to byl první test povrchu kde se v červnu bude hrát o medaile.
Vstup do zápasu se nám podařil, po dvou minutách jsme vedli 1:0 po proměněném rohu. Potkal nás herní výpadek a soupeř se dostal do velké šance, Jirka Bergman nezklamal a vytáhl důležitý zákrok. Poté jsme přidali další góly, z rohu a ze hry. Do poločasové přestávky jsme šli s vedením 5:0.

 

Druhý poločas pokračoval v duchu prvního, vytvořili jsme si šance, některé z kategorie vyložených, ale proměnili pouze 3. Roh a dva ze hry. Potkali nás drobnější výpadky v defenzivě, kdy si hradečtí vytvořili několik šancí, bez gólového efektu. Soupeř Soupeř kosmeticky upravil výsledek čestným gólem na konci zápasu. V zápase se prosadili hráči na které tým spoléhá, což nám dává do dalších zápasů potřebné sebevědomí. Je však třeba eliminovat drobné výpadky koncentrace v defenzivě.

 

 

Hradec – President 1:8
Střelci branek:
Vojta Troníček 2x
Tonda Smysl 2x
Pepa Trnka 2x
Jonáš Lupač 2x

 

Odkaz na fotky ze zápasu:

https://eu.zonerama.com/michallupac/Album/10442426

 

Odkaz na video ze zápasu:

https://www.youtube.com/watch?v=gcPthVhbil8

 

 

Další zápas nás čeká 8.10. od 17:00 v Mnichovicích

Scroll to top