U18 třetí kolo

U18 třetí kolo

První prohra po roce

U18 – 17.9. hřiště Slavia

Sestava:

Honza Ambrož, Olda Daňhel, Viktor Leun, Tonda Lupač, Marek Rambousek, Tonda Smysl, Lukáš Tóth, Pepa Trnka, Vojta Troníček, Matouš Vohlídka, Šimon Vohlídka, Olda Železník.

 

třetí zápas nové sezóny U18, chyběli nám hráči Kadaně, kteří hráli svůj zápas ve stejný čas za muže v Plzni. Na střídání jsme měli 2 hráče.

Do zápasu jsme vstoupili dobře, aktivní pressing přinášel zisk balonku a tím i šance. Bohužel jsme nabídnuté příležitosti nevyužili. I tak jsme se dostali do vedení 2:0. Soupeř snížil na 2:1 po sporné situaci kdy z rohu střela úderem působila nebezpečně pro bránící hráče. Rozhodčí ale gól uznali a Slavia se psychicky zvedla. Do poločasu ještě Slavia vyrovnala gólem do šatny po naší chybě v rozehrávce a následné defenzivě. I tak jsme si vytvořili tolik šancí že poločas měl být minimálně o 5 gólů pro nás.

Sporný gól Slavie na 1:2

 

 

Druhý poločas se Slavia zlepšila. Vytvořila si více rohů a z jednoho ke konci zápasu dala rozdílový gól. Nám se trestné rohy nedařili, šance, které jsme si vytvořili jsme neproměnili, střely postrádali razanci.

Závěrečný tlak gól nepřinesl a tím se zrodila první prohra po roce v této soutěži.

 

 

Slavia – President 3:2

Střelci branek:

Jonáš Lupač 1x

Pepa Trnka 1x

 

Fotky ze zápasu:

https://eu.zonerama.com/michallupac/Album/10377000

 

 

Další zápas nás na Slavii 24.9. od 15:00 čekají Litice

Scroll to top