Závěr sezóny starších žáků

Výhra na konec

Zakončení sezóny starších žáků výhrou.

President – Mnichovice 3:2

Střelci Branek:

Tonda Smysl – 1x

Filip Šrámek – 1x

Michael Bartoš – 1x

Lukáš Tóth, Jirka Bergman, Vašek Ševčík, Ondra Troníček, Šimon Vohlídka, Michael Bartoš, Tonda Smysl, Matouš Vohlídka, Filip Šrámek, Olda Železník, Matěj Strnad

V posledním zápase sezóny jsme nastoupili proti Mnichovicím.

Výsledek zápasu nemohl změnit finální pořadí celé soutěže, nám patřila 5. příčka, Mnichovice získali bronzové medaile. Chtěli jsme ale nepovedené jaro zakončit výhrou a tím celou sezónu zakončit dobrým pocitem a rozloučit se vítězně s hráči, kteří odcházejí do dorostenecké kategorie.

Hra byla vcelku vyrovnaná, Mnichovice disponovali početnějším kádrem a na hře to bylo vidět – měli více sil. My jsme opět střídali jednoho hráče (bohužel celé jaro se potýkáme s výpadky hráčů kvůli nemoci). My jsme střídali dva brankáře v jejich posledním zápase za starší žáky.

Do vedení jsme šli z hole Tondy Smysl, který jako vždy patřil k tahounům týmu. Tentokráte se k němu přidal i Michael Bartoš, který se blýskl gólem po sólu přes půl hřiště. Filip Šrámek se za výkony po celou jarní sezónu také odměnil gólem.

Závěr:

Cíl, který jsme si dali před sezónou – získat jednu z medailí se nám nepodařil. Od medaile nás dělilo 6 bodů (Bohužel květen “hrůzy“ si vybral svoji daň – z 15ti bodů jsme získali pouze 4). Příčiny, ale byly objektivní – absence hráčů. Marek Rambousek do hry celé jaro nezasáhl, Jirka Fiala také ne, Vašek Ševčík se potýkal celé jaro se zdravotními problémy. Povolali jsme mladší žáky – Ondra Troníček spolu s Matoušem Vohlídkou odehráli celou sezónu, Matěj Strnad spolu s Michalem Krnáčem se na jaře zapracovali do sestavy.

Celková tabulka sezóny 2021-2022:

Absence Marka je dobre vidět na tabulce střelců kde mu patří 6 místo i když na haře vůbec nenastoupil:

Do starší kategorie odcházejí oba brankáři – Jirka Bergman a Lukáš Tóth, Michael Bartoš a Jirka Fiala – kluci děkujeme. Z mladších žáků kromě výše zmíněných čtyř již nastupujících borců přijde – Milan Procházka, Vojta Moučka a Vláďa Valoušek. Počítáme s doplňováním ročníkem 2010 – Viktor Vlášek, Lukáš Horáček, Aleš Vojtek, Kuba Severa.

Nyní hráče čeká zasloužené volno. Tréninky začínáme v srpnu a čeká nás tradiční předsezónní soustředění.