Nábor 8.9. ZŠ Veronské náměstí

Opět otvíráme kroužek pozemního hokeje! 🏑 🏑 🏑

Stalo se již tradicí, že se začátkem školního roku, jsme pro děti ze základní školy na Veronském náměstí, připravili dětský den s pozemním hokejem.

Děti se formou zábavy seznámily s tím to olympijským sportem, vyzkoušely si hokejový trénink. Dovednostní hry si doslova užívaly, odměnou jim byl malý dárek a letáček s informacemi o probíhajícím kroužku pozemního hokeje na jejich škole.

Kroužek pozemního hokeje společně se základní školu na Veronském náměstí úspěšně pořádáme již 5 rokem. Děti z této školy nejen, že úspěšně reprezentují základní školu na turnaji školních kroužku, ale jsou i platnými hráči našeho klub HC President. Kroužek začíná každou středu v 17:00hod na atletickém oválu základní školy na Veronském náměstí. 🏑 🏑 🏑

Všem kteří se podíleli na organizaci děkujeme za pomoc