Soustředění 2022

Ve dnech 20 až 27.8.2022 proběhlo tradiční soustředění.   Areál Bret přivítal 81 účastníků. Náplní byla celková sportovní příprava – soustředění je vždy první klubovou akcí před nadcházející sezónou a pro děti U6, U8, U10, U12 prvním opětovným kontaktem s pravidelnými sportovními aktivitami během prázdnin. V areálu jsme měli k dispozici hřiště s umělou trávou, […]

Ve dnech 20 až 27.8.2022 proběhlo tradiční soustředění.

V areálu jsme měli k dispozici hřiště s umělou trávou, tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště, posilovnu, venkovní bazén regneraci (výřivka, sauna).

Děti po U6, U8, U10, U12:

•  tréninky 3x denně – (dopoledne hřiště a pohybová příprava, odpoledne hřiště a týdenní soutěž složených týmu – olympijské hry)
  • každé dva dny regenerace
  • během volného dne navštívili nedaleké doly v Žacléři

U15 a U16:

•  tréninky 3x denně – (dopoledne hřiště a pohybová příprava, odpoledne hřiště a silová příprava)
  • letošní rok jsme dolpnili orientační běh po okolních hvozdech a stráních
  • Taktická příprava
  • podvečerní týmové aktivity