Nový web pod lupou

Rádi bychom Vám představili naše nové webové stránky.

Doufáme, že se Vám budou líbit a po prvním seznámení s nimi je budete rádi používat na vyhledávání všeho, co Vás zajímá o klubu President a pozemním hokeji.

Hlavní stránka

• KDY A KDE - kalendář tréninků, zápasů, turnajů i jiných akcí
  • CHCI HRÁT - základní informace pro nové zájemce o pozemní hokej
  • Infoboxy - aktuální výsledky předešlého víkendu, nejaktuálnější články a nejbližší utkání kategorií muži, starší žáci a mladší žáci.

Na vrchní liště jsou tyto odkazy:

Přehled nejnovějších článků ze všech věkových kategorií i klubových témat.

Podstránky
  • Výsledky venkovních i halových soutěží všech kategorií na jednom místě (připravujeme pro vás i přehledné výsledky předchozích sezón)
  • Kalendář – přehled klubových akcí i týmových aktivit

Pozemní hokej

• Odkaz na webové stránky Českého svazu pozemního hokeje a Pražského svazu pozemního hokeje
  • Stručná pravidla
  • Výstroj
  • Odkazy na pro nás důležité stránky
  • Loga dalších klubů pozemního hokeje (v budoucnu doplníme i odkazy na weby jednotlivých klubů)
  • Mapa hřišť a hal

Akce klubu

Zatím jsou zde pouze podrobné informace o soustředění 2018.

Klub

Po rozkliknutí se dozvíte, kdo je členem výkonného výboru, kontrolní komise, trenérem nebo vedoucím různých věkových kategorií.

Podstránky
  • Základní informace – odkazy na Facebook, web, spolkový rejstřík, stanovy, korespondenční adresa, telefon a e-mail. POZOR ZMĚNILA SE KONTAKTNÍ E-MAILOVÁ ADRESA! Nově nám pište na president.hockey@gmail.com
  • Adresář – kontakty, na členy výboru, trenéry a vedoucí
  • Platby – všechny informace o výši příspěvků, termínech úhrad, číslu účtu, variabilních a specifických symbolech
  • Historie – jak to všechno začalo, jak to pokračovalo, kde jsme byli na soustředění (fotky), kdy jsme organizovali příměstské tábory (fotky) a Mikulášské (fotky). Kdy jsme se zúčastnili mezinárodních turnajů

Galerie

Připravujeme nadupanou galerii se vzpomínkami na 21 let sportu a zábavy. Těch fotek jsou vážně mraky.

Naše týmy

Přehledně zobrazené všechny kategorie našeho klubu, pod kterými se skrývají týmové stránky s dalšími informacemi.

Muži až starší žáci

aktuální výsledek, aktuální tabulka výsledků, rozlosování s výsledky (u neodehraných s časem), realizační tým s kontakty, kalendář s tréninky a zápasy, články v dané kategorii.

Mladší žáci

aktuální výsledky s krátkými články o jednotlivých zápasech, aktuální tabulka, rozlosování s výsledky (u neodehraných s časem), realizační tým s kontakty, kalendář s tréninky a zápasy, články o dané kategorii.

Přípravka až minibenjamínci

aktuální výsledky s krátkými články o jednotlivých zápasech, termíny turnajů, praktické informace, realizační tým s kontakty, kalendář s tréninky a turnaji, články o dané kategorii.

Obchod

Odkazy na stránky obchodů s věcmi na pozemní hokej.

O tom, proč máme nový klubový web a jaká byla cesta k jeho vytvoření, si můžete přečíst v článku

Našli jste chybu?

Máme rádi zpětnou vazbu, přestože může být někdy kritická. Do nového webu jsme vložili hodně úsilí, i tak se mohlo stát, že jsme tu a tam přehlédli drobnou nedokonalost. Dejte nám o ní vědět, napište nám, na adresu president.hockey@gmail.com.

Děkujeme a těšíme se na vaše hodnocení!