Máme nový web!

Ano, už znovu máme nový web. Proč jsme nezůstali u toho minulého, když jsme si na něj společně všichni tak pěkně zvykli? A proč jsme vás nechali tak dlouho čekat?

Důvodem určitě není vybíravost.

Náš web z jara 2017 jsme měli opravdu rádi. Byl přehledný, našli jste v něm všechny výsledky, rozpisy i tabulky a dobře sloužil vám, i nám, kteří v zázemí klubu přehledy připravujeme. Tuhle práci děláme rádi, i přesto, že je tak časově náročná. A tady vše začíná.

Moc nám záleží na tom, abyste měli vždy připravené aktuální výsledky i rozpisy, aby tabulky s umístěním klubu byly vždy bezchybné, aby pozvánky na zápasy nebyly zastaralé, aby.. Náš klub má aktuálně 8 týmů, které hrají v 15 soutěžích v průběhu 2 sezón (hřiště (=zima) + hala (=jaro + podzim)). To je opravdu hodně tabulek, rozpisů, pozvánek a reportů, které jsme pokaždé ručně počítali a vytvářeli. Někdy bylo těch novinek tolik, že jste si na aktualizace museli počkat i několik dní.

Páni, tak takhle jsme si to opravdu nepředstavovali!

Chtělo to nové řešení, a to se brzy nabídlo. Díky intenzivní práci Luďka Kolandy jsme se mohli u webu 2017 seznámit s šikovným systémem, který nám usnadnil zveřejňování nových článků (pro zasvěcené prozradíme, že se jedná o WordPress). A jen díky tomu můžeme dnes využívat i tak promakané vychytávky, jako je automatizovaná správa sportovního klubu.

Tahle vychytávka se nám líbila natolik, že už v listopadu 2017 jsme makali na jejím začlenění do našeho webu. Přiznáváme, že v tu dobu se nám tedy vůbec nedařilo. Nejenže si stávající vzhled s automatizací prostě nerozuměl, ale v prosinci 2017 jsme se stali terčem několikanásobného kyberútoku. Všem, kteří jste koncem roku zažili šok po zobrazení našeho webu, se velice omlouváme. Ano, ten obsah k nám opravdu nepatřil. A ještě dnes nám běhá mráz po zádech při vzpomínce na tu hrůzu.

Proto – po zažehnání nejhorší pohromy – jsme se rozhodli stránky postavit nové.

Souhlasíme s vámi, tohle čekání trvalo opravdu dlouho. A to nás velice mrzí. Doufáme, že nový web vám to dlouhé čekání vynahradí.

Dnes se u tabulek i rozpisů můžete spolehnout. Jsou bezchybné i aktuální!

Čas, který tím získáme navíc, chceme v budoucnu věnovat podrobnějším a přehlednějším novinkám v klubu President.

Nově u nás najdete týmové stránky, věnované (jak už název napovídá) jednotlivým týmům, a které obsahují snad vše, co vás nejvíce zajímá:

• rozpisy zápasů,
  • výsledky,
  • termíny tréninků
  • i týmový kalendář
  • kontakty na trenéry
  • a v neposlední řadě všechny články, které se jednotlivých týmů týkají.

Kromě toho vám nový web přináší i přehlednější přístup k informacím o klubu President i pozemnímu hokeji všeobecně. Dokumenty, detaily klubu, herní pravidla nebo adresy hal a hřišť. To vše a mnohem víc najdete na novém webu

Přejeme příjemnou zábavu!
Váš klub President

Poděkování

I v dnešní technické době by bez lidí a jejich nadšení vzniklo máloco. Náš velký dík proto patří Ivaně Trávníkové, Aničce Ševčíkové a Luďkovi Kolandovi, kteří umožnili, že dnes máme o čem psát.

Podrobnosti o uspořádání nového webu najdete v článku

Našli jste chybu?

Máme rádi zpětnou vazbu, i když je někdy kritická. Do nového webu jsme vložili hodně úsilí, i tak se mohlo stát, že jsme tu a tam přehlédli drobnou nedokonalost. Dejte nám o ní vědět, napište nám, na adresu president.hockey@gmail.com.

Děkujeme a těšíme se na vaše hodnocení!