Přípravka 6.1.2019, Přebor Prahy, hala Hagibor

Report z turnaje Přebor PSPH

Sestava

President: Lukáš Kašpárek, Václav Ševčík, Ondra Troníček, Aleš Vojtek, Lukáš Horáček, Matěj Strnad, Milan Procházka, Adéla Řezníčková.

Do nového roku vstoupili naši přípravkáři dalším dvojkolem. Jako první nás čekali Bohemians. Vyklubal se z nich těžký soupeř, oproti prvnímu zápasu se v jejich objevili hráči, kteří proti nám minule nenastoupili. Prohrávali jsme 3:0 po několika minutách. Aktivní hrou jsme výsledek otočili na 6:3. Druhá půle nás opět nezastihla v herní pohodě a nechali jsme soupeře
vyrovnat na 6:6, v posledních dvou minutách jsme vstřelili vítězný gól z úhlu Alešem Vojtkem.
V druhém zápase Kbely B nebyli pro nás velkým oříškem, i když se soupeř urputně snažil (přeci jen je družstvo složeno z mladších hráčů).