U15 – 1. a 2. kolo základní části halové ligy

2 výhry = jistý postup do skupiny o titul

U15 – 25.11. hala Slavia Litice

Sestava:
Matěj Strnad, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Olda Železník, Tonda Lupač, Vojta Moučka, Michal Krnáč, Ondra Troníček, Viktor Vlášek.

První zápas nás čekal Bolevec. Střelecky se prosadil Vašek Ševčík – 8 gólů, který oba zápasy odehrál s velkou chutí. Naopak nám chyběl Honza Ambrož – zlomená kůstka v chodidle. Do sestavy se po angíně vrátil Viktor Vlášek.

Po celý zápas jsme soupeře k ničemu nepustili a postupně navyšovali skóre.

Tonda Lupač 1x

Druhý zápas proti Slavii. Ujali jsme se vedení z hole Šimona Vohlídky, soupeř minutu po našem gólu vyrovnal. To bylo ale z jeho strany vše. Hra byla vyrovnaná, Vašek Ševčík z rohu 2:1. Poločas jsme tímto stavem zkaončili. Druhý poločas byl kopií prvního. Hra byla vyrovnaná, nám se dařili brejkové situace a navyšovali jsme skóre. V Brance držel slávistické střelce Matěj Strnad.

President – Slavia 6:1