U15 – 3. a 4. kolo základní části halové ligy

4 zápasy – 12 bodů

U15 – 2.12. hala Slavia Litice

Matěj Strnad, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Tonda Lupač, Vojta Moučka, Michal Krnáč, Ondra Troníček, Viktor Vlášek.

První zápas nás čekalo Litické béčko. V sestavě nám chyběl Olda Železník (natržený sval z minulého víkendu) a stále Honza Ambrož se zlomeninou kůstky v chodidle.

Výsledek odpovídá průběhu zápasu. Soupeř sice dal čestný gól, nicméně jsme celý zápas měli pod kontrolou.

President – Litice B 14:1

Střelci Branek:

Vašek Ševčík 4x

Michal Krnáč 3x

Matouš Vohlídka 2x

Šimon Vohlídka 4x

Ondra Troníček 1x

Druhý zápas proti Kbelům. Čekal nás těžký zápas. Soupeř se ujal vedení 1:0 a tak skončila první čtvrtina. Hra byla vyrovnaná, chyběl nám klid v závěrečné fázi. Druhou čtvrtinu soupeř vsítil další gól a poločas skončil 2:0 pro Kbely. I v druhém poločase jsme neměli ve finální fázi potřebný klid nebo správné postavení. Druhý poločas jsme zlepšili postavení na útočné polovině soupeře. Třetí čtvrtinu jsme otočili skóre na 3:2 (Lupač, Ševčík, Matouš Vohlídka). Poslední čtvrtinu jsme strhli skóre výrazněji na naší stranu. Šimon Vohlídka přidal další 3 góly. Závěrečná radost, děkovačka, byla odměnou pro hráče i rodiče.

President – Kbely 6:2

Střelci Branek: