Na Hradec jsme nestačili

U15 – 14.10.2023 – Hřiště Slavia

Sestava:
Matěj Strnad, Honza Ambrož, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Olda Železník, Tonda Lupač, Vojta Moučka, Matěj Nykl, Aleš Vojtek, Michal Krnáč, Vojta Troníček

Třetí kolo finálové skupiny – na domácím hřišti jsme nastoupili proti Hradci Králové. Do sestavy se po tří týdenní pauze vrátil Ondra Troníček, ale obrana nebyla kompletní, chybeěl Vašek Ševčík. Jak zápas ukázal tak citelně.

První čtvrtina byla vyrovnaná – soupeř se ujal vedení po střele a teči před brankářem (nepokryli jsme hráče u branky). Druhý gól byl podobný prvnímu, s tím rozdílem, že padl ve druhé čtvrtině. Rozehrávka se nám nedařila, nefungovala spolupráce zálohy a obrany. Při rozehrávce chyběl Vašek Ševčík. Posledních 5 minut druhé čtvrtiny se nám povedlo soupeře zatlačit v jeho obranné čtvrtině, ale gól jsme z toho nevytěžili.

Druhá polovina vypadala hodně podobně jako ta první. Rozehrávka se nám stále nedařila, soupeř nás trestal a dal další dva góly. Na pravé straně zálohy v druhém poločase hrál Šimon Vohlídka, který patřil v tomto zápase k nejlepším hráčům. Po jeho úniku po pravé straně a střele, jsme slavili jediný gól zápasu v síti soupeře. Zápas skončil nakonec 4:1 pro Hradec (zaslouženě).

President – Hradec 1-4