Odveta za remízu 0:0 se vydařila

U18 – 15.10. hřiště Slavia

Sestava:
Honza Ambrož, Olda Daňhel, Kuba Králík, Michal Králík, Viktor Leun, Tonda Smysl, Pepa Trnka, Vojta Troníček, Matouš Vohlídka, Šimon Vohlídka, Jirka Bergman, Michael Bartoš, Tonda Lupač, Olda Železník.

Druhé kolo zápasů se soupeři jsme začali proti Hostivaři, tedy soupeři s kterým se nám první zápas úplně nepovedl a skončil 0:0. Měli jsme tedy co napravovat.

Vstup do zápasu se nám opět nepodařil. Koncentrace nebyla na úrovni minulého zápasu. Soupeř se ujal vedení po naší chybě – ztráta balonku a nepokrytí hráčů před brankou. Během pár minut mohla jít Hostivař do dvoubrankového vedení – protiútok byl zakončen těsně vedle levé tyče. Rozehrávka v záloze vázla a Hostivař měla ještě dva rohy, které neproměnila. Od tohoto momentu jsme se herně zvedli a vytvořili si dvě šance, kde jsme druhou proměnili a srovnali na 1:1. Ke konci poločasu jsme měli trestný roh, který skončil na hrudi vybíhajícího hráče. Poločas 1:1.

Druhý poločas byl z naší strany povedenější. Zlepšili jsme hru v záloze. Tonda Smysl se pomalu vrací do své původní formy po vleklém zranění. Jonáš Lupač a Pepa Trnka zásobovali útok přihrávkami nebo sami podnikali výpady do hostivařské obrany.  Dotáhli jsme obrat zápasu do konce. Tři proměněné rohy z pěti a jedna penalta znamenala vedení 5:1. Další střely a šance pokryl hostivařský brankář.

Odveta za remízu 0:0 se nám povedla a odnesli jsme si 3 body.

President – Hostivař 5:1