Herní zlepšení a dobrý týmový výkon

U18 – 8.10. hřiště Mnichovice

Sestava:
Honza Ambrož, Olda Daňhel, Kuba Králík, Michal Králík, Viktor Leun, Tonda Smysl, Pepa Trnka, Vojta Troníček, Matouš Vohlídka, Šimon Vohlídka, Jirka Bergman, Michael Bartoš, Tonda Lupač, Olda Železník.

Zápas s prvním týmem tabulky nás čekal v neděli proti prvnímu týmu tabulky (zatím bez prohry). Nám se povedl herní výkon na, který jsme byli zvyklý během loňské sezóny. Kluci hráli koncentrovaně a týmově. První poločas jsme byli jednoznačně lepší – bohužel gólové šance jsme neproměnili. Soupeř nás potrestal po ojedinělé akci z penalty. My jsme pokračovali v nastaveném trendu a udávali do konce poločasu tempo zápasu.

Druhý poločas se soupeř zlepšil, vytvořil si trestné rohy, ale naše obrana v čele s Jirkou Bergmanem byla připravena. Naše šance ke gólovému efektu nevedli. Srovnali jsme až z penalty Vojtou Troníčkem. Soupeř po rozehrávce před ¼ se opět ujal vedení, kdy nepokrytý Holík po náběhu, zametl balónek na nad hokejku našeho brankáře. My jsme stupňovali tlak, ale stále nás trápila koncovka (k našim nezdarům přispěl, také brankář Mnichovic, který podal dobrý výkon). Na 2:2 srovnal Pepa Trnka po sólovém úniku. Hra se poté přelévala ze strany na stranu. Nám se podařilo na konci zápasu mít trestný roh (náš jediný v zápase). Balonek těsně minul pravou tyč Mnichovické branky.

Mnichovice – President 2:2

Střelci branek:

Vojta Troníček 1x

Pepa Trnka 1x

Fotky za zápasu:

Další zápas 15.10. od 15:00 na Slavii nás čeká Hostivař (minulý zápas před třemi týdny skončil 0:0). Chceme potvrdit stoupající herní kvalitu.