U12 – kvalifikační skupina závěr

Do skupiny o titul jdeme z prvního místa

U12

Holý Vojtěch, Moučka Tobiáš, Nykl Matěj, Semrád Matěj, Semrád Vojtěch, Ševčík Jakub, Ševčík Vojtěch, Vojtek Matyáš, Zatrapa Matěj, Vohnický Adam

Pátek 22.9. Hřiště Zárubova

President x Kbely 4:3 (poločas 2:1)

Maty Nykl 2x

Vojta Ševčík 1x,

Vojta Semrád 1x

Vyrovnaný, napínavý zápas, který rozhodl v poslední minutě Vojta Semrád krásným úderem.

Neděle 24.9 Hřiště Kbely

President x Rakovník 6:1 (poločas 2:0)

Maty Nykl 2x

Tobík Moučka 2x

Kuba Ševčík 1x

Celkem jasné utkání pro President, bohužel ze strany kluků mnoho nepřesností v kruhu, promáchnutý úder, střela mimo branku, nedohrané odrazy od brankáře.

President x Litice 5:4 (poločas 1:2)

Kuba Ševčík 1x

Tobík Moučka 2x

Matěj Semrád 1x

Silný soupeř a velmi napínavý zápas. Od půlky první poloviny jsme hráli bez Matyho Vojtka (rozseknutá brada soupeřovou hokejkou). Utkání bylo poznamenané výkonem rozhodčích, kteří evidentně pískali proti nám. Přesto se tím kluci nenechali rozhodit a i přes nepříznivý výsledek poločasu utkání otočili v náš prospěch. Vypíchnout musíme skvělý výkon Tobíka Moučky, Vojty Ševčíka a brankáře Culíka, který nás podržel.

Do dalších bojů postupujeme z prvního místa tabulky skupiny A