Kuriozní výsledek 0:0

U18 – 28.9. hřiště Hostivař

Sestava:
Honza Ambrož, Olda Daňhel, Kuba Králík, Michal Králík, Viktor Leun, Marek Rambousek, Tonda Smysl, Pepa Trnka, Vojta Troníček, Matouš Vohlídka, Šimon Vohlídka, Olda Železník, Jirka Bergman, Michael Bartoš, Tonda Lupač.

Sváteční dopoledne strávené na hřišti v Hostivaři. Čekal nás zápas, který rozhodně nepatřil mezi snadné ať už kvůli povrchu, který je hodně klouzavý, tak i díky kvalitě soupeře.
Tradičně jsme do zápasu vstoupili aktivně, zvolili jsme postupný pres, který sice opticky tlak na soupeře vytvářel, ale větší porci šancí nepřinesl. Hry byla spíše vyrovnaná – hlavním důvodem byla naše vysoká ztrátovost balonků. Sice jsme v první půli gól dali, ale rozhodčí hráče vrátili ve hře a výhodu neponechali. Jeden trestný roh gól nepřinesl, naopak náš brankář musel řešit 2 složité situace. My jsme měli sekvenci několika šancí a tlaku v útočné ¼, bez gólového efektu.
Druhý poločas kopíroval ten první. My jsme přidali počet trestných rohů ,bez gólového efektu (nedařila se přihrávka). Opět jsme vstřelili gól, ale nebyl uznán – kulatá při střele backhandem. Soupeř zahrozil několikrát z brejků. My jsme nevyužili jsme situaci dva na brankáře.
Soupeř i my jsme vyšli střelecky naprázdno a zápas skončil hodně kuriozním výsledkem 0:0.

Další zápas nás čeká 1.10. od 15:00 v Hradci.