U15 kvalifikační skupina – zakončení

Třetí místo v kvalifikační skupině a postup do skupiny o titul.

U15 – 23.9.2023 – Hřiště Slavia

Matěj Strnad, Honza Ambrož, Vašek Ševčík, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Olda Železník, Tonda Lupač, Vojta Moučka, Viktor Vlášek, Matěj Nykl, Aleš Vojtek.

Poslední zápas kvalifikační skupiny jsme nastoupili proti Kadani. Do nominace zasáhla nemoc – Ondra Troníček, Tonda Lupač, Michal Krnáč, Lukáš Horáček (všichni nemocní). Jeden hráč na střídání nás ale nijak neovlivnil. Kluci hráli s chutí a potřebnou sebedůvěrou. Akce za akcí se valila na Kadaňskou branku. Padlo hodně branek což nám na sebedůvěře přidalo. První gól v této kategorii vstřelil Matěj Nykl – gratulujeme. 5ti gólový Honza Ambrož byl k nezastavení.

Do skupiny o titul jdeme z třetího místa. Týmy letošní sezóny ve skupině o titul vypadají vyrovnaně a každý zápas bude náročný.

President – Kadaň 11:0
Honza Ambrož 5x
Matěj Nykl 1x
Matouš Vohlídka 2x
Olda Železník 2x

Další zápas nás čeká v sobotu na Slavii proti Liticím.