U15 – 1.6.2024 – Hřiště Slavia

Sestava:
Matěj Strnad, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Olda Železník, Tonda Lupač, Jakub Ševčík, Michal Krnáč, Ondra Troníček, Vašek Ševčík, Honza Ambrož, Viktor Vlášek.

Marodka: Vojta Moučka – nastydnutí

Zápas který byl přímým soubojem o medaile jelikož při výhře jsme mohli pomýšlet na stříbrné medaile, zisk bronzové medaile bychom měli díky výhře ve vlastních rukou.

Zápas byl po celou dobu vyrovnaný. My jsme se poučili z posledního vzájemného zápasu (prohra 7:2) a nedávali soupeři prostor pro rychlé brejky. Naopak jsme to byli my, kteří určovali tempo zápasu. První poločas vládli brankáři. Matěj Strnad předváděl Pragu doslova k šílenství. Buď netrefili branku a pokud ano vše pokryl Matěj. Poločas skončil 0:0.

Druhý poločas byl víceméně kopii prvního. Šance na obou stranách, ale přibývali víc na straně Pragy, nicméně platilo to co v prvním poločase. V brance vládl Matěj Strnad. Poslední čtvrtina – z rohu jsme vstřelili rozdílový gól – Matouš Vohlídka. Mohli jsme navýšit skóre z penalty, ale Honza Ambrož neproměnil. Závěrečný nápor Pragy jsme díky Matěji ustáli a mohli slavit výhru 1:0.

President – Praga 1:0