Bereme bronz

U15 – 8.6.2024 – Hřiště Slavia

Sestava:
Matěj Strnad, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Olda Železník, Tonda Lupač, Jakub Ševčík, Michal Krnáč, Ondra Troníček, Vašek Ševčík, Honza Ambrož, Viktor Vlášek, Vojta Moučka

Poslední zápas sezóny. Matematika byla jasná, remíza nebo výhra jistota bronzové mediale, výhra – možnost zisku stříbrné medaile za předpokladu že Praga v zápase s Hostivaří maximálně remizuje.

Do zápasu jsme vstoupili lépe my, úvodní tlak a několik šancí jsme přetavili pouze v jeden gól. Matouš Vohlídka 1:0. My jsme si udržovali převahu, nicméně jsme góly nepřidávali. Matěj Nykl jednu z šancí proměnil 2:1. Stejným výsledkem skončil poločas.

Druhý poločas jsme přidali na důrazu před brankou Slavie. Výsledek byl hned vidět. Olda Železník 2 góly během jedné minuty 4:1. Matouš Vohlídka 5:1. Vojta Moučka v jedné minutě 6:1 a 7:1. Do poslední čtvrtiny jsme šli s vedením 7:1. Svůj gólový účet otevřel Šimon Vohlídka 8:1 a minutu před koncem zápasu 9:1.

Po závěrečném hvizdu jsme oslavili zisk medaile. Jaká bude její hodnota jsme si museli počkat na konec zápasu Hostivař – Praga.

Praga uštědřila první prohru Hostivaři 4:2 a tím si pojistili stříbrné medaile. My jsme si na Hostivař dojeli přebrat bronzové medaile.

President – Slavia 9:1