Důkežitá výhra nás drží v boji o medaile

U15 – 25.5.2024 – Hřiště Slavia

Sestava:
Matěj Strnad, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Olda Železník, Tonda Lupač, Vojta Moučka, Jakub Ševčík, Michal Krnáč, Ondra Troníček, Vašek Ševčík, Honza Ambrož, Viktor Vlášek.

Další klíčový zápas, pouze výhra nás udrží v boji o medaile.

Do vedení šli Mnichovice. My jsme srovnali dvě minuty na to z hole Honzy Ambrože. Mnichovice v druhé čtvrtině šli opět do vedení. Výstavní střela Dušana Soukupa do pravé strany branky 1:2. Srovnání přišlo z hole Vaška Ševčíka 2:2. Což byl výsledek poločasu.

Druhý poločas byl více nervozní z obou stran. Třetí čtvrtina skončila bez branek, za to s několika kartami. Poslední čtvrtinu se nám podařilo strhnout výhru na naši stranu díky dvěma trefám Matouše Vohlídky.

Důležité 3 body které nás přiblížili k zisku medaile, což je výsledek s kterým jsme před začátkem jara úplně nepočítali po dvou úvodních prohrách s Pragou a Mnichovicemi.

President – Mnichovice 4:2