U18 – 12. kolo (jeden zápas do playoff)

Zisk 3 bodů nám zajistilo druhé místo v tabulce před playoff

U18 – 28.4.2024. hřiště Slavia

Sestava:
Olda Daňhel, Michal Králík, Viktor Leun, Pepa Trnka, Matouš Vohlídka, Šimon Vohlídka, Tonda Lupač, Vašek Ševčík, Jirka Bergman, Marek Rambousek, Jonáš Lupač, Tonda Smysl, Jakub Králík, Jarda Běžel, Honza Ambrož

Marodka: Vojta Troníček – rekonvalescence po plastice křížového vazu.

Marodka se nam vyprázdnila. Do sestavy se vrátili marodi Honza Ambrož, Jarda Běžel, po dvou měsících se zapojil do zápasu Tonda Smysl.

Naším supeřem byl Hradec.

První čtvrtina byla parádní. Drželi jsme vysoké tempo hry. Pohyb zálohy a útoku usnadňoval rozehrávku naší obraně, hráli jsme celoplošný hokej. Vsítili jsme 3 branky po pěkných kombinacích přes celé hřiště. Soupeře jsme k ničemu nepustili.

Druhá čtvrtina vypadala jako bychom zapomněli co chceme hrát, individuální pojetí útočných aktivit nevedlo k efektu – přestali jsme hrát celoplošný hokej. Logicky jsme nebyli gólově úspěšní. Soupeř snížil na 3:1 z penalty.

Třetí čtvrtina kopírovala druhou. Dokonce co se týče střel v útočném kruhu ještě horší. Soupeř měl 4 trestné rohy. Ke konci čtvrtiny jsme navýšili náskok na 4:1, Pohrdli jsme penaltou.

Poslední čtvrtina vypadala herně i gólově lépe. Fyzická kondice podpořená zimní přípravou nesla opět své ovoce. Vrátilo se celoplošné pojetí hokeje. Byli jsme odměněni dvěma dalšími góly. Soupeř korigoval na 6:2 po ojedinělé akci.

Celkový výsledek 6:2 mohl být mnohem vyšší pokud by nás nepostihl herní výpadek v druhé a třetí čtvrtině..

President – Hradec 6:2