Důležitá výhra v Liticích

U15 – 27.4.2024 – Hřiště Litice

Sestava:
Matěj Strnad, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Olda Železník, Tonda Lupač, Vojta Moučka, Matěj Nykl, Jakub Ševčík, Michal Krnáč, Ondra Troníček, Viktor Vlášek, Vašek Ševčík, Honza Ambrož

Marodka se nám vyprázdnila. Do sestavy se vrátil Honza Ambrož. Jehož absence byla v minulých zápasech znát.

Letošní soutěž starších žáků je vyrovnaná a na medaile pomýšlí minimálně 5 týmů. Litice mají tradičně silný tým starších žáků. Od haly se jim vyprázdnila marodka a na hřišti je to cítit.

Zápas byl bojovný od první do poslední minuty. Šli jsme do vedení z hole Tondy Lupače, který v tomto zápase zaznamenal hattrick. Litice srovnali do konce poločasu na 1:1. Hra se odehrávala především mezi kruhy, i když je nutno říci že více šancí měly domácí. Matěj Strnad spolehlivě pochytal první střelu a nepřipustil spolu s obranou dorážky. Poločas skončil 1:1.

Druhý poločas víceméně kopíroval ten první. Oproti minulým zápasům jsme, ale využili trestné rohy. A to 3. Třetí čtvrtinu jsme z hole Matouše Vohlídky šli do vedení. V ,poslední čtvrtině jsme pojistili výhru dalšími góly Tondy Lupače a Oldy Železníka.

Z Litic jsme si odvezli výhru 5:1

Litice – President 1:5