Sezóna 2022/2023 začíná

Po letní pauze, kterou jsme tradičně ukončili klubovým soustředěním (fotky můžete najít našich facebookvých stránkách) se opět rozjíždí naplno klubový život a s tím spojené ligové soutěže nové sezóny.

Rozpisy jednotlivých soutěží můžete najít na webu ČSPH v sekci soutěže – pozemní hokej:

Na našem webu najdete aktualizované informace o trénincích svých týmů v sekci týmy.

Jednotlivé týmy:

Muži
– po loňské sezóně, která byla pro ně spíše “oťukávací” (po roční odmlce a obměně kádru hráli opět extraligu) se očekává stabilizace výkonu a okupování klidného středu tabulky. Halová sezóna nemá za cíl nic jiného než hrát o postup do extraligy.

Dorostenci
– dva roky po sobě postupně hráči vylepšili své konečné umístění (2020-2021 4. místo, 2021-2022 3. místo). Letošní sezóna má cíl opět playoff, vylepšit loňskou pozici a minimálně postoupit do finále. V halové sezóně obhajujeme zlaté medaile. V týmu jsme přivítali dvě nové posily – Šimona Štěpánka a Josefa Trnku.

Starší žáci
– po dobře rozehraném podzimu, jsme na jaře ztratili možnost získat jednu z medailí, což je cílem této sezóny. V hale obhajujeme stříbrné medaile, ale koukáme se na stupínek nejvyšší. V týmu jsme přivítali dvě nové posily – Antonína Lupače a Jana Ambrože.

Mladší žáci
– po dvou letech bez účasti ve finálové skupině je cíl více než zřejmý. Pro halovou sezónu platí stejný cíl.

Držte našim borcům palce a přijďte je podpořit během zápasu