Zakladatelé předávají po 22 letech dál jako štafetu stabilního klubu PRESIDENT novému vedení

Díky manželům Ivaně a Jirkovi Trávníkovým za jejich letitou péči o klub President

Dnes nám (a s velkou pravděpodobností i Vám všem) přišla do e-mailu zpráva od Ivany Trávníkové:

Dobrý den,

Chtěla bych Vás informovat o tom, že jsem se rozhodla po 22 letech s prací v klubu skončit. Potřebuji změnu ve svém životě a hlavně se chci více věnovat svým dvěma úžasným vnučkám.

Děkuji Vám za dosavadní, u někoho letitou, spolupráci a klubu President, jeho členům a rodičům přeji hodně úspěchů ve všech směrech.

Chtěla bych také poděkovat všem členům nového výkonného výboru, jejichž jména najdete zde: https://www.hcpresident.cz/klub/adresar/, kteří za nás s Jirkou převzali pomyslné žezlo ve vedení klubu, a na které se s důvěrou obracejte. V neposlední řadě bych chtěla poděkovat Petrovi Troníčkovi, nynějšímu předsedovi, který na sebe vzal zodpovědnost největší. S důvěrou předáváme klub novému vedení s novou energii, novými nápady, které budou určitě řešit ke spokojenosti všech členů

Poslední můj organizační počin je letošní soustředění, na kterém se s některými z Vás uvidím Mějte se krásně a užívejte prázdnin nebo dovolené

Ivana Trávníková

Tímto srdečně děkujeme Ivaně Trávníkové za letitou péči o klub, jehož rozsáhlou provozní agendu neúmorně vedla téměř sama a které obětovala podstatnou část svého volného času. Sportovní klub není jen o herních sezónách, harmonogramech zápasů a výběru barvy dresu. Je za tím nemálo úředničiny, účetnictví, papírování, zákonů, trpělivosti, empatie a zodpovědnosti. Pracovní zátěž nekončí v červnu, ale běží dokonce i v době herního klidu, kdy se organizují sportovní tábory, soustředění a plány na další sezónu.

Vážíme si elánu, energie a lásky, kterou Ivana po celé ty roky neúnavně do klubu vkládala.

Děkujeme srdečně i Jiřímu Trávníkovi, jakožto otci celé myšlenky a zakladateli klubu. Jeho práce s dětmi i vlastní aktivní herní nasazení je spjaté s klubem více než 2 dekády. Kde jiní veteráni končí, tam Jirka “Tráva” Trávník teprve nabírá druhý dech. Jsme rádi, že se rozhodl i v dalších letech předávat své zkušenosti jako trenér novým generacím.

DĚKUJEME IVANO, DĚKUJEME JIRKO

Zachovejte nám přízeň 🙂

Nové vedení klubu

• Petr Troníček (manager klubu, trenér)