Otevíráme nový školní kroužek pozemního hokeje

Vedeme nový školní kroužek i v Praze 15

Práce s dětmi nás baví natolik, že jsme se rozhodli využít příležitost otevřít kroužek pozemního hokeje na další škole. Vedle ZŠ Smolkova v Praze Libuši proto nově najdete naše děti i trenéry na ZŠ Veronské náměstí v pražských Horních Měcholupech.

Hned prvního tréninku školního kroužku se ujal zkušený trenér Ruda Ševčík, který vede děti v kroužku ve zmíněné Libuši. Hodinu plnou pohybu a základní průpravy v pozemním hokeji prošel Ruda v doprovodu Petra Ševčíka, který sice v oficiální funkci trenéra teprve začíná, s klubem ale spolupracuje už několik let. Sám je rodičem dvou našich dětí a tak jej pravidelně můžete potkat na turnajích i zápasech našich nejmenších reprezentantů nejen jako vášnivého fanouška, ale také v roli pomocného trenéra.

Další tréninky už povede Petr společně s jiným novým trenérem Alešem Vojtkem. Přejeme jim proto oběma mnoho pohybuchtivých dětí a hodně úspěchů v jejich trenérské kariéře.