Benjamínci, 14.10.2018, turnaj Slavia

Report z nedělního turnaje U8

Namísto nedělního lenošení se naši nejmladší svěřenci v sestavě Matyáš V., Anežka V., Matěj N., Jakub Š. a Vojta Š. zúčastnili turnaje na hřišti HC Slavia Praha. Nádherné babí léto přálo pozemnímu hokeji a hlavně dětem, které nás překvapily svou vytrvalostí a bojovností.

• Slavia Smajlíci : President 3:2
    • V prvním zápase jsme po vyrovnaném boji těsně podlehli protihráči.
  • President : Kbely 4:5
    • V dalším zápase jsme nestačily na team Kbely a to i přes slibný úvod zápasu. V závěrečném finiši jsme sice zápas zdramatizovali, ale na vyrovnání síly již nestačily.
  • Slavia Hokejky : President 6:0
    • Dalším soupeřem byly hráči Slavie, na které náš team nestačil a celkem jasně prohrál.
  • President : Praga Panteři 2:5
  • Hostivař B : President 3:5
    • V dalším zápase jsme se utkali s hráči Hostivaře B, které jsme po úvodních vyrovnaných minutách, nakonec přehráli
  • President : Mnichovice Jaguáři 4:1
    • Posledním soupeřem nám byly Jaguaři z Mnichovic, které jsme nakonec i přes nevydařený úvod, nakonec přehráli a zaslouženě zvítězili

Všem zúčastněným dětem moc děkujeme za předvedenou hru!
Děkujeme i pořadatelům za výborně zorganizovaný turnaj.