Mladší žáci 15.10.2017, hřiště Kbely

Informace o zápasech 9. a 10. kola ligy

Sestava

Vojtěch Janů (C), Vojtěch Troníček, Viktor Leun, Jiří Fiala, Jiří Bergman, Tonda Smysl, Michael Bartoš.

President – Mnichovice A

1:2 (poločas 1:0)
Rohy 3:1 (využití 1:0)
Góly:
Vojta Troníček 1x

Hostivař – President

2:5 (Poločas 0:2)
Rohy 2:2 (využití 0:0)
Góly:
Vojta Troníček 2x
Tonda Smysl 2x
Michael Bartoš 1x

Předposlední hokejový víkend jsme se přehoupli do druhé poloviny základní části. Čekali nás Mnichovice A a Hostivař – první a druhý tým dlouhodobé tabulky. Oboum soupeřům jsme měli co oplácet (7:2 a 5:5 byli předchozí výsledky s těmito týmy), Mnichovice A jsme do šancí moc nepouštěli. Ujali jsme vedení po rohu. Zápas to byl vyrovnaný, poločas skončil za našeho vedení 1:0. Druhou půli začali lépe mnichovičtí, podařilo se jim zápas otočit dvěma góly chvíli po sobě. My jsme se snažili o vyrovnání ale největší šanci 10 sekund před koncem jsme nevyužili. Oproti minulému zápasu jsme předvedli velký progres. Proti Hostivaři jsme si celý zápas drželi gólový odstup. Pouze v druhé půli na několik minut to vypadalo že se Hostivař vrací do zápasu, snížila na 2:3, ale my jsme dokázali hned vstřelit gól na 2:4 a poté na 2:5. Druhou půli hrál obětavě Tomáš Rychetník. V tomto zápase jsme měli několik premiér. Svůj první zápas v mladších žácích a zároveň první zápas pozemního hokeje vůbec hrál Michael Bartoš, podařilo se mu zároveň vstřelit první soutěžní branku. První podzimní penaltu proměnil Vojta Troníček – vymetl pavučiny v levém horním rohu hostivařské branky. Chtěl bych ještě poděkovat oběma rozhodčím Miloši Kavanovi a Petru Větrovskému, tak by měl vypadat výkon každého rozhodčího rozhodující “dětské” zápasy. Prozatímní bilance – 6 výher, 2 remízy, 2 prohry.