U15 – Semifinále

U15 – 21.1. hala Zelený pruh Sestava: Matěj Strnad, Matouš Vohlídka, Tonda Lupač, Ondra Troníček, Matěj Nykl, Vašek Ševčík, Honza Ambrož, Olda Železník Polední kolo základní části, pouze výhra nám zaručovala místo v playoff. Na marodce Šimon Vohlídka, Michal Krnáč  a na zasněžených svazích prohání lyže Viktor Vlášek Z důvodu absencí a limitujících šrámů jsme do […]

U15 – 21.1. hala Zelený pruh

Sestava:
Matěj Strnad, Matouš Vohlídka, Tonda Lupač, Ondra Troníček, Matěj Nykl, Vašek Ševčík, Honza Ambrož, Olda Železník

Polední kolo základní části, pouze výhra nám zaručovala místo v playoff.

Na marodce Šimon Vohlídka, Michal Krnáč  a na zasněžených svazích prohání lyže Viktor Vlášek

Z důvodu absencí a limitujících šrámů jsme do zápasu šli s tím že můžeme jen překvapit.

To se nám dlouhou dobu dařilo.  V brance se překonával Honza Ambrož. A my jsme využili trestný roh. Dlouho byl stav 1:1. Před přestávkou soupeř po otočce a rychlé střele odskočil na 1:2. Druhý poločas jsme stále drželi krok díky Honzovi v brance. Nicméně na další dvě střely nedosáhl 1:4. Snížili jsme na 2:4 a snažili se o další góly. 3 šance, které jsme si vytvořili zůstali bez efektu. Po vyčerpávajícím boji jsme padli 2:4.

President – Praga 2:4

Střelci Branek:

Vašek Ševčík 2x

Matouš Vohlídka 1x

Celkově jsme obsadili 4. místo, což vzhledem k marodce a dalším absencím bylo naše letošní maximum.