Matěj Strnad, Honza Ambrož, Ondra Troníček, Vašek Ševčík, Tonda Lupač, Šimon Vohlídka, Tonda Smysl, Vojta Moučka, Michal Krnáč, Olda Železník, Matouš Vavřina

Matouš Vohlídka – 2x

Honza Ambrož – 1x

President – Rača 2:1

Tonda Smysl 2x

V zápasech jsme postrádali omluvené Marka Rambouska a Filipa Šrámka. Přesto v obou zápasech jsme brali 3 body, především v zápase s nebezpečnou Račou jsme si dokázali poradit s nelehkým soupeřem. Zatímco v prvním záapse se branky rozdělili mezi několik střelců, proti Rače se prosadil 2x Tonda Smysl. V brance nás podržel Matěj Strnad.

Svůj první gól v hale dal Honza Ambrož, který si pro tyto zápasy oblékl místo brankářské výstroje hráčský dres.

3.12. hala Kostelec nad černými lesy

Sestava:

Matěj Strnad, Honza Ambrož, Ondra Troníček, Vašek Ševčík, Tonda Lupač, Šimon Vohlídka, Tonda Smysl, Vojta Moučka, Marek Rambousek, Matouš Vavřina

Marek Rambousek 1x

Opět jsme nehráli v kompletní sestavě (Olda Želeník horečka, Michal Krnáč horečka, Filip Šrámek po operaci). Hned první zápas měl patřičný náboj. Soupeř si na nás věřil. Výsledek po první čtvrtině 5:0 však vzal soupeři sebevědomí. Nám se dařili pěkné akce na jeden dotek na jejichž konci stál Vojta Moučka a týmovou souhru zakončoval do prázdné branky, nebo jsme se prosadili individuálně. Soupeř na naši hru recept nenašel, co propadlo obranou buď chytil Matěj Strnad nebo soupeř branku netrefil. Po poločase jsme přidali daší 3 góly – 8:0. Poté soupeř začal zaznamenávat gólové střely. Postupně snížil na 8:2, My jsme odskočili na 10:2. Praga snížila na konečných 10:5.

Druhý zápas byl spíše otázkou skóre. Střelecky se prosadili opět venkovní sváteční střelci. Vojta Moučka celkem 4 góly v sobou zápasech, Tonda Lupač 5 gólů, své první halové góly v kategorii U15 zaznamenal Matěj Strnad, který si v zápase oblékl místo brankářské výstroje hráčský dres. Honza Ambrož mnoho práce v brance neměl.

Ve všech zápasech jsme poctivě střídali všechny hráče, každý měl velkou porci minut na hřišti – tzv. icetime 🙂

Kvalifikační skupinu uzavřeme v sobotu 10.12. na Chodově proti Kadani a Hostivaři.