Dorostenci a jejich první zápasy v hale

Dorostenci odstartovali sezónu v Kostelci. Sestava: Honza Ambrož, Vojta Troníček, Pepa Trnka, Šimon Štěpánek, Tonda Smysl, Ruda Ševčík, Mirek Semrád, Lukáš Novotný, Jonáš Lupač, Vojta Janů, Olda Daňhel   President – Kadaň 6:2 Střelci branek: Vojta Janů 2x Jonáš Lupač 2x Tonda Smysl 1x Vojta Troníček 1x   President – Litice B 8:4 Střelci branek: […]

Dorostenci odstartovali sezónu v Kostelci.

Sestava:

Honza Ambrož, Vojta Troníček, Pepa Trnka, Šimon Štěpánek, Tonda Smysl, Ruda Ševčík, Mirek Semrád, Lukáš Novotný, Jonáš Lupač, Vojta Janů, Olda Daňhel

Pepa Trnka 1x

Po turnaji 17. listopadu a Velké ceně Plzně, jsme herně nenavázali na dobré výkony z obou turnajů.

Do branky se na během přípravných turnajů, po podzimní odmlce zaviněné zlomenou rukou, vrátil Jirka Bergman.

Neměli k dispozici ani jednoho brankáře (Jirka Bergman nemoc, Matěj Smysl nemoc, Lukáš Tóth chytá halovou sezónu v brance soupeře), tak nám vypomohl za starších žáků Honza Ambrož.

S Kadaní jsme se herně a střelecky trápili. Ještě ve třetí čtvrtine byl výsledek 3:2. Zápas náramně vyšel Lukáši Tóthovi, který byl pro naše hráče težko překonatelnou překážkou. Naopak soupeř byl velice efektivní. Po odskočení na 4:2 jsme již zápas dovedli do vítězného konce.

V druhém zápase se tým Litic předvedl v dobré formě, nicméně my jsme během prvních tří minut měli šest gólových šancí. Proti byl stejně jako v prvním zápase opět soupeřův brankář. Po celý zápas jsme si udržovali převahu, nebezpečné situace v kruhu a střely na našem kontě přibývaly. Zápas se lámal mezi druhou a třetí čtvrtinou kdy jsme svoji převahu vyjádřili čtyřmi góly. Do konce zápasu jsme přidali další tři góly.

Premiéra Honzy Ambrože v brance lehká nebyla, musel v obou zápasech předvést své brankářské umění. Kromě jednoho gólu z trestného rohu nebyl žádný obdržený gól z přímé střely. S dorážkami mu naši obránci příliš nepomohli.

fotky za zápasů:

10.12 nás ve Kbelích čekají Mnichovice a Litice A (tedy oba tými, které stejně jako my mají na kontě plný počet bodů po prvních dvou zápasech)