Dorostenci a jejich prosincové zápasy

Dorostenci v hale zatim stoprocentní

10.12. Hala Kbely

Matěj Smysl, Jonáš Lupač, Vojta Janů, Vojta Troníček, Lukáš Novotný, Mirek Semrád, Pepa Trnka, Šimon Štěpánek, Tonda Smysl, Marek Rambousek

President – Mnichovice 9:5

Vojta Janů 2x

Lukáš Novotný 1x

Tonda Smysl 1x

Šimon Štěpánek 1x

Pepa Trnka 1x

President – Litice A 12:4

Vojta Janů 3x

Lukáš Novotný 2x

Rambousek Marek 2x

Tonda Smysl 1x

Pepa Trnka 1x

Vojta Troníček 1x

Víkend, který mohl naznačit naše možnosti této sezóny. Oba zápasy jsme odehráli ve vysokém tempu.

S Mnichovicemi jsme vedli 6:0, poté soupeř snížil, šel do šesti, vstřelil další góly. Nám se obrana proti 6ti hráčům nedařila, ale hned v dalším zápase s Liticemi A jsme se zlepšili. Proti 6ti jsme si vytvořili několik šancí do prázdné branky, ale bez většího gólového efektu, úspěšný byl pouze jednou Jonáš Lupač.

Zápas Liticemi jsme měli po celou dobu pod kontrolou. Postupně navyšovali náskok. Hra Litic v 6ti spád hry moc nezměnla. My jsme se poučili z předchozího zápasu s Mnichovicemi a hru proti 6ti zlepšili. Výsledné skóre odpovídá dění na hřišti.

Fotky ze zápasu:

18.12. hala Chodov

Matěj Smysl, Jonáš Lupač, Vojta Janů, Vojta Troníček, Lukáš Novotný, Mirek Semrád, Pepa Trnka, Šimon Štěpánek, Olda Daňhel

Hostivař – President 1:11

Vojta Janů 6x

Pepa Trnka 2x

Vojta Troníček 1x

Poslední hrací víkend před vánoci nás čekali dva zápasy v hale na Chodově. Tým byl decimován širokou marodkou. Oproti minulému víkendu chyběli 2 hráči, do sestavy se vrátil Olda Daňhel, Ruda Ševčík dlouhodobě nemocný, Jirka Bergman stále na seznamu nemocných.

Proti Hostivaři jsme předvedli “svoji“ hru – přihrávky, rychlá kombinace, hra ve vysokém tempu. Brzy jsme vedli 3:0. Každou čtvrtinu narůstal gólový účet na naší straně. Soupeř zkusil hru v 6ti , ale my již po minulém víkendu věděli co s tím a nenechali se zaskočit. Naopak jsme navyšovali skóre. Soupeř snížil při rohu a naší hře bez brankáře do prázdné branky.

Kbely – President 0:14

Vojta Janů 2x

Lukáš Novotný 2x

Pepa Trnka 3x

Vojta Troníček 4x

Olda Daňhel 1x

Kbely poznamenal předchozí den extraligy, kdy červenou kartou poznamenaný hradecký hráč nemohl nastoupit za kbelský dorost. V brance dělal co mohl kbelský brankář (také na hostování z Hradce). Ale na všechno sám nestačil. Výsledek 14:0 sice vypadá vysoce, ale i tak kbelský brankář chytil dalších 10 gólů.

Do posledního hracího dne 15.1. jdeme z prvního místa v tabulce. Čeká nás Slavia a Rakovník. Věřím že se marodka vyprázdní a my budeme moci nastoupit v plné síle.