U15 – Zakončení kvalifikační skupiny

Do finálové skupiny z prvního místa

10.12. Hala Chodov
Marek Rambousek, Honza Ambrož, Tonda Lupač, Matěj Strnad, Vojta Moučka, Vohlídka Šimon, Vohlídka Matouš, Olda Železník

Kadaň – President 1:11
Matouš Vohlídka 4x
Marek Rambousek 3x
Olda Železník 2x
Vojta Moučka 1x
Honza Ambrož 1x

Na zápase chyběl Tonda Smysl – hrál za U18, Vašek Ševčík, Ondra Troníček, Filip Šrámek, Michal Krnáč – všichni na marodce.
Po celý zápas jsme si udržovali převahu a vyjádřili ji i gólově.

Hostivař – President 4:6
Tonda Smysl 2x
Marek Rambousek 1x
Vojta Moučka 1x
Olda Železník 1x
Matouš Vohlídka 1x

Poslední zápas ve skupině proti tradičně “nepříjemné“ Hostivaři. Netradičně od 20:00 v Průhonicích, absence Honzy Ambrože – náhlá žaludeční příhoda. Bohužel byl zápas poznamenám žalostnou kvalitou rozhodčích, která do této kategorie a pro takový zápas prostě nepatří. Zápas byl ovlivněn na obě strany. Prohrávali jsme 1:0, z hole Tondy Smysla přišlo vyrovnání a vedoucí gól na 1:2. Poté jsme odskočili na tří gólový rozdíl. Soupeř snížil ale my jsme opět odskočili na tří gólový rozdíl. Závěrečné minuty změnu skóre nepřinesli a my jsme mohli slavit první místo v základní skupině.
Večerní zápas nám herně nesedl – pauza mezi dopoledním a večerním zápasem byla 8 hodin.

Fota ze zápasů:

V lednu nás čekají zápasy finálové skupiny.