čeká nás zápas o třetí místo

President – Litice 0:2

Sestava:

Matěj Smysl, Jirka Bergman, Vojta Troníček, Lukáš Novotný, Mirek Semrád, Olda Daňhel, Jonáš Lupač, Vojta Janů, Matouš Vavřina, Rudolf Ševčík, Tobiáš Procházka, Tonda Smysl, Vojta Šedivý, Vašek Ševčík.

Do druhého semifinále jsme šli s mankem dvou gólů po předchozí prohře 3:1. Celý zápas jsme odehráli ve stejném duchu jako druhou polovinu prvního matche. Aktivní obrana přinesla své výhody. Vytvářeli jsme si brankové možnosti – únik Vojty Janů po zisku balonku, minul branku o centimetry (pokud by střela v brance skončila, celý zápas by se nejspíše ubíral jiným směrem). Měli jsme více balonek na holích, ale branku jsme nevsítili. Poločas skončil 0:0. Soupeř střídal 5 hráčů, my díky absencím 3 hráče, což v panujícím vedru sehrálo svoji roli – jelo se nadoraz (děkujeme Matějovi Pavlíčkovi za fyzickou přípravu po celou sezonu).

Druhá polovina kopírovala první. My jsme si vytvořili 7 rohů, penaltu, dorážky do prázdné brány, střely. Ani jedna z předchozích situací neskončila gólem. Litice trestali – nejdříve z trestného rohu ve třetí čtvrtině a v poslední čtvrtině doklepnutím před naší brankou. Postoupit do finále se nám nepodařilo.

Poslední zápas sezóny odehrajeme o bronzové medaile proti Bohemians 18.3. od 15:00 opět na Slavii.