Střelci branek:

Vojta Janů 3x

Sestava:

Matěj Smysl, Jiří Bergman, Vojta Troníček, Lukáš Novotný, Mirek Semrád, Olda Daňhel, Tobiáš Procházka, Vojta Janů, Matouš Vavřina, Tonda Smysl, Michael Bartoš, Ruda Ševčík, Vašek Ševčík, Vojta Šedivý, Viktor Leun.

Poslední zápas sezóny našich dorostenců byl o bronzovou medaili proti Bohemians. Vzhledem k nízkému počtu hráčů soupeře se hrálo v devíti hráčích.

Aktivní Pressing, častá střelba – herní činnosti, které jsme si přenesli ze semifinále proti Liticím. Získávali jsme balonky, dostávali do šancí. Bohužel jsme si přenesli i střeleckou potenci. Vyložené šance volající po gólu, ale gólem nekončili. Ve správný čas se nám vrátila jistota trestných rohů. První roh zápasu proměnil Vojta Janů, vedeme 1:0. Tak skončil i první poločas (kdyby byl poločas pro nás  6:0 nemohl by se nikdo divit).

Druhý poločas jsme pokračovali v tlaku a tvorbě šancí. Ze hry se nám, ale stále skórovat nedařilo. Opět jsme vsítili branku ze standardní situace (penalta za úmyslnou nohu v kruhu) – Vojta Janů 2:0.  Po tomto gólu musela naše obrana řešit několik “závarů“ před naší brankou – maximem bylo nastřelené břevno. Další roh jsme využili v dobrou příležitost – po signálu a těle soupeře v brance, penalta. Tou jsme ale pohrdli, nicméně stejný střelec po pár minutách zakončil své sólo přes půl hřiště backhandovou střelou – Vojta Janů 3:0. Po tomto gólu již nezbývalo nic jiného než odstartovat bronzové oslavy.