Finálová skupina U15

3 body ze dvou zápasů

8.1.2022 – hala Kostelec – první zápasy skupiny o titul

První turnaj finálové skupiny, systém každý s každým 1x – není prostor pro zaváhání. Bohužel nám opět nám dělá problémy marodka, oproti našim soupeřům  – Vašek Ševčík (nemoc), Michal Krnáč (nemoc), Marek Rambousek (zablokovaný krk). První turnaj po vánoční pauze, kdy hráči dostali plán fyzické a dovednostní přípravy – bohužel ne všichni si své povinnosti plnili.

President – Mnichovice 4:1

Střelci branek:

Tonda Smysl 3x

Olda Železník 1x

Soupeř se ujal vedení po našem podklouznutí v kruhu, i když jsme měli více ze hry, šance jsme neproměnili. Vyrovnání přišlo z hole Oldy Železníka. Obrat zápasu přišel v druhé půli, kdy po hattricku Tondy Smysla (2x roh, 1x ze hry), jsme se od soupeře odpoutali na 4:1. Zbytek zápasu se odehrál v naší režii. V brance nás podržel při šancích soupeře Matěj Strnad.

Hradec – President 4:3

Vojta Moučka 1x

Tonda Smysl 1x

Zápas pro nás s neznámým soupeřem. Do tohoto zápasu jsme se s Hradcem neutkali. Ujali jsme vedeni z hole Vojty Moučky, soupeř srovnal z rohu po naší nevynucené chybě. Nevynucené chyby/rohy  ostatně orámovaly konečný výsledek zápasu. Tonda Smysl na 2:1 po špatně rozehraném rohu. Soupeř 2:2 po rohu po nevynucené chybě, Olda Železník 3:2. Opět roh a 3:3, po pěkné akci Hradci 4:3. My jsme měli možnost přesilovky 5:4 po tři minuty, ale bez efektu. Konečný výsledek 4:3 pro Hradec nevypovídá o dění na hřišti, ale je faktem, který musíme přijmout a pracovat na zlepšení do dalšího finálového víkendu 21.1.