Finálová skupina U15 zakončení

Finálová skupina U15 zakončení

Konečné 4. místo

Finálová skupina U15 – konečné 4. místo

 

Naši starší žáci zakončili v lednu svoji halovou sezonu dvěma turnaji.

 

21.1. jsme na nás čekala hradecká hala a v ní Slavia s Liticemi.

– konečně jsme měli na dva týdny na tréninku všechny hráče.

Sestava:

Matěj Strnad, Honza Ambrož, Tonda Lupač, Vašek Ševčík, Ondra Troníček, Šimon vohlídka, Matouš Vohlídka, Vojta Moučka, Olda Železník, Michal Krnáč, Tonda Smysl, Marek Rambousek.

 

President – Slavia 8:4

Střelci branek:

Marek Rambousek 3x

Tonda Smysl 2x

Šimon Vohlídka 1x

Matouš Vohlídka 1x

Olda železník 1x

 

President – Litice 7:1

Střelci branek:

Marek Rambousek 2x

Tonda Smysl 4x

Honza Ambrož 1x

Oba zápasy jsme měli možnost střídat celé pětky, bylo to na celkovém výkonu znát. Fyzicky jsme vydrželi presovat soupeře po celou dobu utkání. Se Slavií jsme si pohlídali nejlepšího střelce soutěže Fandu Tomse. S Liticemi jsme využili naše šance, soupeř své nikoliv, buď byl proti v brance stojící Matěj Strnad nebo litičtí střelci netrefili branku.

Do posledního hracího dne jsme šli z druhého místa.

 

Fotky ze zápasů:

https://eu.zonerama.com/michallupac/Album/9386699

 

29.1. Hala Průhonice “final 4“

Sestava:

Matěj Strnad, Honza Ambrož, Tonda Lupač, Vašek Ševčík, Ondra Troníček, Šimon vohlídka, Matouš Vohlídka, Vojta Moučka, Olda Železník, Tonda Smysl, Marek Rambousek.

Vzhledem k dosavadním výsledkům pouze dvě výhry nám zaručovaly mistrovský pohár. Během pauzy mezi turnaji opět hráči prodělali xté nachlazení, takže ne všichni byli na tréninku k dispozici. Vzhledem k důležitosti zápasů dorazilo mnoho fanoušků z řad rodičů. Zejména první zápas proti Pragovce byl balkon nad hřištěm doslova napěchován fanoušky.

President – Praga 4:5

Střelci branek:

Marek Rambousek 1x

Tonda Smysl 3x

 

Do zápasu jsme vstoupili dobře, vedli jsme 2:0. Soupeř po nepřesnostech v naší obraně zápas otočil na 2:3.  My jsme srovnali na 3:3 a odskočili na 4:3. Soupeř po dalších nepřesnostech vyrovnal na 4:4. Situace, která defacto rozhodla vznikla v útočném kruhu Pragy, po neodpískaném rohu pro nás, přišel protiútok a penalta, kterou Praga proměnila. 4 minuty do konce se Praga ujala vedení 4:5. Nám se na tuto změnu skóre již zareagovat nepodařilo.

Do posledního zápasu jsme šli s vědomím. že pouze výhra nám zajistí medaile a to stříbrné. Jakýkoliv jiný výsledek znamenal 4. místo konečné tabulky.

 

President – Hostivař 2:3

Střelci branek:

Marek Rambousek 2x

 

O motivaci bylo postaráno v podobě zisku stříbrné medaile (zatím jsme v předchozích dvou sezónách medaili získali – vždy stříbrnou). Soupeř hrál o medaili stejné hodnoty v případě výhry/remízy.

Soupeř se ujal vedení po trestném rohu z kraje utkání. V Druhé čtvrtině přidal další gól. My jsme srovnali dvěma rohy z hole Marka Rambouska. Bohužel další roh jsme vymýšleli variantu a neproměnili. Hra byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách, ale oba brankáři změnu skóre nechtěli připustit. Soupeř potrestal naši nekoncentrovanost 3 minuty před koncem a vstřelil vítězný – v tomto případě stříbrný gól.  My jsme reagovat na změnu skóre a vstřelit dva góly již nedokázali.

Fotky ze zápasů:

https://eu.zonerama.com/michallupac/Album/9419298

 

Celkově patří našim borcům čtvrté místo v halové sezóně 2022-2023.

V tabulce střelců máme v první desítce zastoupení – Tonda Smysl a Marek Rambousek (pro oba to byla poslední halová sezóna v kategorii U15 – medailový hlad ukojili v kategorii U18, ale o tom v jiném článku).

 

 

Scroll to top