Hradec – President

Hradec – President

Muži v Hradci bez bodu

Slavia Hradec Králové – President 2:0

 

Sestava:

Matěj Smysl, Matěj Kavan, Vojta Troníček, Mirek Semrád, Honza Rychetník, Marek Trávník, Vojta Janů, Rudolf Ševčík, Jakub Rychetník, Vašek Řehák, Tobiáš Procházka, Viktor Leun, Olda Daňhel, Tom Loughlin

 

Omluvenky kvůli nemoci:

Štěpán Vavřina, Vojta Šedivý, Lukáš Novotný, Jonáš Lupač (zranění), Tomáš Koucký

 

Na utkání do Hradce Králové odjížděli muži Presidenta s cílem zisku tří bodů, do týmu se vrátili po poháru oba hráči hostující v Bohemians (Matěj Kavan a Štěpán Vavřina – toho bohužel den před zápasem skolila horečka), jarní chřipky si vybrali, také svoji daň v řadách našich hráčů.

Bohužel od samého počátku bylo zřejmé, že hráčům vůbec nesedí jiná kvalita umělé trávy, která zpomaluje téměř všechny úderové techniky a zpracovávání balonu. Po celý zápas se hromadily individuální chyby ve všech herních řadách. Ačkoliv se hráči velmi zlepšili v obranných činnostech, stále je největším problémem přechod do útoku. “Prohra 2:0 je pro nás všechny určitě zklamáním. Kvůli nemoci a zraněním nám sice chyběli 4 hráči ze základní sestavy, ale bohužel se nedařilo ani zbývajícím oporám týmu. Velmi dobrý výkon podal naopak brankař Matěj Smysl, stopper Vojta Troníček a Rudolf Ševčík v záloze,” zhodnotila utkání trenérka Karolína Kříženecká. “Na další zápasy se v tréninku budeme muset zaměřit zejména právě na rychlý a efektivní přechod do útoku a také na průniky do kruhu mimo centrální osu.” 

 

Fotogalerie z utkání:

https://pozemakhk.rajce.idnes.cz/Extraliga_muzi_23.4.2022_proti_HC_President_2_0/

Scroll to top